-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
3 572,99 zł
Metody płatności:
XCB4594DQSN został wyposażony w zakrzywiony panel VA 1500R z częstotliwością odświeżania 165 Hz, MPRT 0,8 ms i rozdzielczością 5120 x 1440 (DQHD), co zapewnia doskonałą jakość obrazu. Przełącznik KVM umożliwia podłączenie wielu komputerów, które można obsługiwać za pomocą jednej konsoli (monitor, klawiatura, mysz). Stacja dokująca USB-C upraszcza konfigurację dzięki jednemu przewodowi do transmisji sygnału z laptopa, zasilania i ładowania. Połączenie z internetem przez LAN automatycznie łączy notebooka z siecią. Panel VA zapewnia szerokie kąty widzenia i żywe kolory, a zakrzywienie 1500R minimalizuje zmęczenie oczu, zapewniając realistyczne i w pełni wciągające wrażenia z gry. Rozdzielczość Dual QHD zapewnia ostry obraz, a podstawka z regulacją wysokości zapewnia wygodę i ergonomię.
Jesteśmy pewni jakości swoich monitorów do tego stopnia, że nie boimy się przyznać certyfikatu extra jakości na nasze panele.Udzielamy wyjątkowej, dodatkowej "30-dniowej promesy zero martwych pikseli" na wszystkie monitory biurkowe (niedotykowe) zakupione w iiyama-sklep. Jest ona oczywiście niezależna od bazowej wynoszącej 36 mscEwentualne wymiany realizowane są natychmiastowo i bezpłatnie w systemie drzwi do drzwi
Panel VA gwarantuje doskonały współczynnik kontrastu, dzięki czemu wszystkie niuanse między jasnymi i ciemnymi kolorami są doskonale widoczne. VA to także szerokie kąty widzenia a przede wszystkim doskonała czerń.
Częstotliwość odświeżania na poziomie 165Hz powoduje, że monitor jest w stanie odświeżyć sygnał do kilku razy częściej w porównaniu do standardowych monitorów. Dzięki temu uzyskiwana jest doskonała płynność obrazu oraz brak efektu smużenia nawet w czasie wyświetlania najbardziej wymagających grafik.
Szybkiczas reakcjito kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane. Absolutny MUST HAVE dla każdego rasowego gracza!
Zainspirowane przez ludzkie oko, zakrzywienie ekranu gwarantuje o wiele więcej realnych doświadczeń pozwalając Tobie prawdziwie zanurzyć się w grze. Według ekspertów immersja użytkownika w scenariusz gry czy nawet w biznesowe dane wyświetlane na ekranie powoduje wzrost skupienia, mniejsze rozpraszanie się a co za tym idzie wydajności i skuteczność przy pracy czy też lepsze wyniki w prowadzonej rozgrywce.
Monitory z serii Ultra Slim cechuje ultracienka ramka obudowy. Są więc one szczególnie polecane do tworzenia stanowisk składających się z kilku połączonych wyświetlaczy.
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia AMDFreeSync/ AdaptiveSync eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę. To technologia, która synchronizuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza z częstotliwością klatek GPU. Dzięki temu możliwe jest wyeliminowanie szarpania i rwania animacji w grach. Free Sync/ Adaptive Sync opiera się na złożonym algorytmie matematycznym, który przewiduje zdolność karty wideo do przygotowania kolejnej klatki przeznaczonej do wizualizacji, a biorąc to pod uwagę, dostosowuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza.
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 44.5", 113cm |
| Panel | VA LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 5120x1440 (DQHD) |
| Format obrazu | 32:9 |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3000:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 0.8ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 1087.5 x 305.9mm, 42.8 x 12" |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 260kHz |
| Odświeżanie | 165Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.212mm |
| HDR | tak |
| Wejście sygnału | DisplayPortx1HDMIx2USB-Cx1 (Power delivery 90W) |
| Porty USB | x3 (v.3.2 (Gen 1, 5Gbit; DC5V, 900mA)) |
| USB-Cdock | x1 (Zasilanie 90W, LAN, USB v. 3.2 (Gen 1, 5Gbit)) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Ekstra | i-style Colour |
| RJ45(LAN) | x1 |
| PortUSB-C | x1 |
| KVM switch | tak |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| FreeSync | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, PT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Przycisk nawigacji (zasilanie): Środek (Menu/Wykonanie), W dół (i-Style Colour), W górę (Wybór wejścia), Prawo (Głośność), Lewo (Tryb ECO), Zasilanie |
| Wbudowane głośniki | 2 x 3W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC/CI, DDC2B, Mac OSX |
| Parametry regulowane | obraz (jasność, kontrast,Black Tuner, ostrość, OD,ACR, tryb ECO, technologia X-Res), kolor (ciepłe, standardowe, zimne, ustawienia użytkownika, i-Style Colour, redukcja niebieskiego światła), wybór wejść,PbP(trybPbP, drugie źródło, zmień źródło, wejście audio), audio (głośność, wycisz), język, ustawienia OSD (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, tło OSD, wygaszenie OSD, informacje), ustawienia 1 (MST, DSC,HDMI, KVM,USB-C, USB BC), ustawienia 2 (regulacje trybu wideo, zakresHDMIRGB, Direct Drive, Adaptive Sync, MBR,HDR, logo startowe, LED, przywróć) |
| System zarządzania kablami | tak |
| Obsługa technologii Adaptive Sync | tak |
| Adaptive Sync (FreeSync) | tak |
| Zakrzywiony ekran | tak |
| Regulacja wysokości | 130mm |
| Kąt pochylenia | 20° w górę; 3° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 100 x 100mm, 200 x 100mm |
| Wygląd | bezramkowy z 3 stron |
| Zakres regulacji | wysokość, pochył |
| Kable | zasilający, USB,HDMI, DP,USB-C |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 60W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 1090 x 409 (539) x 275mm |
| Waga (bez pudła) | 11.2kg |
| Waga (z pudłem) | 16.4kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 1260 x 470 x 315mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 45" |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się