-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
689,00 zł
Metody płatności:
Zapewnia doskonałą wydajność w aplikacjach graficznych CAD i jest idealny dla uniwersytetów, korporacji i rynków finansowych. ProLite XU2495WSU-B7 wyposażony jest w panel IPS o natywnej rozdzielczości 1920 x 1200, oferujący dokładne i spójne odwzorowanie kolorów oraz szerokie kąty widzenia.
Podstawową zaletą formatu16:10są dodatkowe linie ekranu w pionie – zwiększa to produktywność podczas pracy w wielu obszarach np. w programach graficznych pozwoli nam dołożyć dodatkowy pasek narzędzi, w programach do obróbki video będziemy mogli wykorzystać dodatkową ścieżkę obrazu przy przetwarzaniu. Zyskane 120 lini (1920x1200) w porównaniu z formatem16:9(1920x1080) pozwala nam na zwiększenie obrazu widzialnego również podczas edycji dokumentów tekstowych. Jest on najbliższy tzw. „złotemu podziałowi” ( 1.618). Standard ten ma wielu zwolenników wśród grafików komputerowych oraz osób, które na co dzień mają do czynienia z dokumentami tekstowymi.
Jesteśmy pewni jakości swoich monitorów do tego stopnia, że nie boimy się przyznać certyfikatu extra jakości na nasze panele.Udzielamy wyjątkowej, dodatkowej "30-dniowej promesy zero martwych pikseli" na wszystkie monitory biurkowe (niedotykowe) zakupione w iiyama-sklep. Jest ona oczywiście niezależna od bazowej wynoszącej 36 mscEwentualne wymiany realizowane są natychmiastowo i bezpłatnie w systemie drzwi do drzwi
Monitory z serii Ultra Slim cechuje ultracienka ramka obudowy. Są więc one szczególnie polecane do tworzenia stanowisk składających się z kilku połączonych wyświetlaczy.
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 24.1", 61.1cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920x1200 (WUXGA) |
| Format obrazu | 16:10 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 4ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 518.4 x 324mm, 20.4 x 12.8" |
| Synchronizacja pozioma | 60 - 95kHz |
| Odświeżanie | 75Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.27mm |
| Wejście sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Porty USB | x4 (3x v.3.2 Gen 1 (5Gbps, 4.5W) 1x Type C (5Gbps, 15W)) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Ekstra | i-style Colour |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, CN, RU, JP, CZ, NL, PL, |
| Przyciski | Joystick/Przełącznik zasilania: Zasilanie/Manu, W górę/Wybór Wejść, W dół, W prawo/Głośność, W lewo/Podmenu |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC/CI, DDC2B, Mac OSX |
| Parametry regulowane | regulacje obrazu (jasność, kontrast, ECO,ACR, OD,redukcja niebieskiego światła, technologia X-Res), ustawienia kolorów (6-osiowa, i-Style Colour, temperatura kolorów), OSD (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, rotacja OSD, wygaszenie OSD, tło menu OSD, DDC/CI, informacje), język, przywróć, różne (ostre i miękkie, tryb wyświetlania, logo startowe, LED, zakres RGB), wybór wejść (źródło sygnału), regulacje audio (głośność, wycisz) |
| System zarządzania kablami | tak |
| Kąt pochylenia | 20° w górę; 4° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | bez obramowania z 3 stron |
| Zakres regulacji | pochył |
| Kable | zasilający, USB,HDMI |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC AC - 100V, 240/V, 50Hz |
| Zużycie energii | 17W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Certyfikaty | TCO Certified, CE, TÜV-GS, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 533.5 x 426 x 190mm |
| Waga (bez pudła) | 3.6kg |
| Waga (z pudłem) | 5.1kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 613 x 437 x 124mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 24" |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się