-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 159,00 zł
Metody płatności:
ProLite XU2792UHSU to monitor o stylowym designie oferujący rozdzielczość 4K, co pozwala bez trudu pomieścić cztery razy więcej informacji niż monitor Full HD. Posiada panel IPS gwarantujący precyzyjne odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia, zapewniając wysokie wartości kontrastu i jasności, co sprawia, że doskonale sprawdza się przy zadaniach fotograficznych i projektowaniu stron internetowych. Dzięki funkcji dynamicznego oszczędzania energii (DPS) wystarczy przestawić przełącznik, aby skorzystać z inteligentnej regulacji jasności, zapewniającej optymalną efektywność energetyczną bez utraty jasności. Zdefiniuj na nowo swój kreatywny przepływ pracy dzięki ProLite XU2792UHSU.
RozdzielczośćUHD (3840x2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.
Jesteśmy pewni jakości swoich monitorów do tego stopnia, że nie boimy się przyznać certyfikatu extra jakości na nasze panele.Udzielamy wyjątkowej, dodatkowej "30-dniowej promesy zero martwych pikseli" na wszystkie monitory biurkowe (niedotykowe) zakupione w iiyama-sklep. Jest ona oczywiście niezależna od bazowej wynoszącej 36 mscEwentualne wymiany realizowane są natychmiastowo i bezpłatnie w systemie drzwi do drzwi
Monitory z serii Ultra Slim cechuje ultracienka ramka obudowy. Są więc one szczególnie polecane do tworzenia stanowisk składających się z kilku połączonych wyświetlaczy.
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 27", 68.5cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 3840x2160 (4K) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1300:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 4ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 596.7 x 335.7mm, 23.5 x 13.2" |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 140kHz |
| Odświeżanie | 60Hz |
| Kolory | 1.07B |
| Plamka | 0.155mm |
| Wejście sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Porty USB | x4 (3x Type A (v.3.2 Gen 1 (5Gbit; 4.5W), 1x Type C (PD 15W)) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| PortUSB-C | x1 |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Joystick: Centruj (Zasilanie/Menu), Góra (Wybór wejść), Dół, Prawo (Głośność/Wycisz), Lewo (Submenu) |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC2B, Mac OSX |
| Parametry regulowane | Regulacje obrazu (jasność, kontrast, eco,ACR, technologia X-Res, DPS), temperatura kolorów (6-osiowa, i-Style Colour,redukcja niebieskiego światła, gamma, zakres RGB, temperatura kolorów, ustawienia użytkownika), OSD (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, rotacja OSD, wygaszenie OSD, tło menu OSD, DDC/CI, informacje), język, przywróć, różne (ostre i miękkie, tryb wyświetlania, logo startowe, LED, USB BC), wybór wejść (źródło), ustawienia audio (głośność, wycisz) |
| System zarządzania kablami | tak |
| Kąt pochylenia | 20° w górę; 4° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | ultra slim |
| Zakres regulacji | pochył |
| Kable | zasilający, USB,HDMI, DP |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 34W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Certyfikaty | TCO Certified, CE, TÜV-GS, EAC, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 614.5 x 439.5 x 190mm |
| Waga (bez pudła) | 4.7kg |
| Waga (z pudłem) | 7.1kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 688 x 473 x 124mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 27" |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się