-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
519,00 zł
Metody płatności:
Elegancka konstrukcja od krawędzi do krawędzi czyni model ProLite XU2293HSU doskonałym wyborem do zestawów z wieloma monitorami. Dzięki zastosowaniu technologii panelu IPS, użytkownicy mogą cieszyć się precyzyjnym i jednolitym odwzorowaniem kolorów oraz szerokimi kątami widzenia. Wysokie wartości kontrastu i jasności sprawiają, że ten monitor wyróżnia się podczas projektowania graficznego i stron internetowych.Dodatkowe funkcje, takie jak wbudowane głośniki, gniazdo słuchawkowe, 2-portowy hub USB, oraz złącza HDMI i DisplayPort, pozwalają na wszechstronne korzystanie z urządzenia. Dodatkowo, funkcja redukcji niebieskiego światła została wprowadzona w celu minimalizacji zmęczenia oczu, co zwiększa komfort użytkownika, zwłaszcza podczas długotrwałego korzystania z monitora. Posiada również stopę z regulacją wysokości 150 mm. Dzięki swoim 21,5" ten monitor doskonale sprawdzi się zarówno w zastosowaniach domowych, jak i biurowych.
Jesteśmy pewni jakości swoich monitorów do tego stopnia, że nie boimy się przyznać certyfikatu extra jakości na nasze panele.Udzielamy wyjątkowej, dodatkowej "30-dniowej promesy zero martwych pikseli" na wszystkie monitory biurkowe (niedotykowe) zakupione w iiyama-sklep. Jest ona oczywiście niezależna od bazowej wynoszącej 36 mscEwentualne wymiany realizowane są natychmiastowo i bezpłatnie w systemie drzwi do drzwi
Częstotliwość odświeżania na poziomie 100Hz powoduje, że monitor jest w stanie odświeżyć sygnał do kilku razy częściej w porównaniu do standardowych monitorów. Dzięki temu uzyskiwana jest doskonała płynność obrazu oraz brak efektu smużenia nawet w czasie wyświetlania najbardziej wymagających grafik.
Szybkiczas reakcjito kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane. Absolutny MUST HAVE dla każdego rasowego gracza!
Monitory z serii Ultra Slim cechuje ultracienka ramka obudowy. Są więc one szczególnie polecane do tworzenia stanowisk składających się z kilku połączonych wyświetlaczy.
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Stopka z regulacją wysokości umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji. Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 21.5", 54.5cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920x1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 1ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 478.7 x 260.3mm, 18.8 x 10.3" |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 110kHz |
| Odświeżanie | 100Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.249mm |
| Wejście sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Porty USB | x2 (2.0 (DC5V, 500mA)) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Ekstra | i-style Colour |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Zasilanie, Menu, Regulacja/Głośność, Regulacja/Kolor i-Style, Wejście/Wyjście |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC/CI, DDC2B, Mac OSX |
| Parametry regulowane | Regulacje obrazu (jasność, kontrast, Eco,ACR, OD, MBR, Adaptive Sync), ustawienia koloru (i-Style Colour,redukcja niebieskiego światła, temperatura kolorów, ustawienia użytkownika), OSD (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa, rotacja OSD, wygaszenie OSD), język, przywróć, różne (ostre i miękkie, tryb wyświetlania, logo startowe, zakres RGB, LED, informacje), wybór wejść (źródło sygnału), rgulacje audio (głośność, wycisz) |
| System zarządzania kablami | tak |
| Adaptive Sync (FreeSync) | tylko dla DP |
| Regulacja wysokości | 150mm |
| Rotacja (funkcja PIVOT) | 90° |
| Obrót stopy | 120°; 60° w lewo; 60° w prawo |
| Kąt pochylenia | 23° w górę; 5° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | bezramkowy z 3 stron |
| Zakres regulacji | wysokość, obrót, pochył,pivot(rotacja w obie strony) |
| Kable | zasilający (1.5m), USB (1.5m),HDMI(1.5m) |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 17W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Certyfikaty | TCO Certified, CE, TÜV-Bauart, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 492 x 328.5 (478.5) x 209.5mm |
| Waga (bez pudła) | 3.9kg |
| Waga (z pudłem) | 5.3kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 620 x 395 x 126mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 22" |
| EPEAT | *lista zarejestrowanych modeli różni się w zależności od kraju, szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.epeat.net |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się