-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
689,00 zł
Metody płatności:
W wymagającym świecie pełnym danych i aplikacji istnieje potrzeba monitora, który podniesie efektywność pracy. XUB2395WSU, dzięki rozdzielczości 1920 x 1200, oferuje 11% więcej wysokości w porównaniu do monitora Full HD o tej samej szerokości. To sprawia, że doskonale sprawdza się przy arkuszach kalkulacyjnych, dokumentach tekstowych i przeglądaniu Internetu. Regulowana wysokość podstawy z funkcją PIVOT umożliwia łatwe dostosowanie pozycji monitora do osobistych preferencji, a technologia panelu IPS zapewnia precyzyjne i jednolite odwzorowanie kolorów przy szerokich kątach widzenia.
Podstawową zaletą formatu16:10są dodatkowe linie ekranu w pionie – zwiększa to produktywność podczas pracy w wielu obszarach np. w programach graficznych pozwoli nam dołożyć dodatkowy pasek narzędzi, w programach do obróbki video będziemy mogli wykorzystać dodatkową ścieżkę obrazu przy przetwarzaniu. Zyskane 120 lini (1920x1200) w porównaniu z formatem16:9(1920x1080) pozwala nam na zwiększenie obrazu widzialnego również podczas edycji dokumentów tekstowych. Jest on najbliższy tzw. „złotemu podziałowi” ( 1.618). Standard ten ma wielu zwolenników wśród grafików komputerowych oraz osób, które na co dzień mają do czynienia z dokumentami tekstowymi.
Jesteśmy pewni jakości swoich monitorów do tego stopnia, że nie boimy się przyznać certyfikatu extra jakości na nasze panele.Udzielamy wyjątkowej, dodatkowej "30-dniowej promesy zero martwych pikseli" na wszystkie monitory biurkowe (niedotykowe) zakupione w iiyama-sklep. Jest ona oczywiście niezależna od bazowej wynoszącej 36 mscEwentualne wymiany realizowane są natychmiastowo i bezpłatnie w systemie drzwi do drzwi
Monitory z serii Ultra Slim cechuje ultracienka ramka obudowy. Są więc one szczególnie polecane do tworzenia stanowisk składających się z kilku połączonych wyświetlaczy.
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia AMDFreeSync/ AdaptiveSync eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę. To technologia, która synchronizuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza z częstotliwością klatek GPU. Dzięki temu możliwe jest wyeliminowanie szarpania i rwania animacji w grach. Free Sync/ Adaptive Sync opiera się na złożonym algorytmie matematycznym, który przewiduje zdolność karty wideo do przygotowania kolejnej klatki przeznaczonej do wizualizacji, a biorąc to pod uwagę, dostosowuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza.
Stopka z regulacją wysokości umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji. Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 22.5", 57cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920x1200 (WUXGA) |
| Format obrazu | 16:10 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| KontrastACR | 5M:1 |
| Czas reakcji | 4ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 488.2 x 297.2mm, 19.2 x 11.7" |
| Synchronizacja pozioma | 48 - 75kHz |
| Odświeżanie | 75Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.254x0.248mm |
| Wejście sygnału | VGAx1HDMIx1DisplayPortx1 |
| Porty USB | 2x 2.0 |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Ekstra | i-style Colour |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| FreeSync | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, RU, JP, NL, PL |
| Przyciski | Auto, -/ ECO, +/Głośność/Redukcja niebieskiego światła, Menu, Zasilanie |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC/CI, DDC2B, Mac OSX |
| Parametry regulowane | jasność (kontrast, jasność, i-Style colour,ACR, Eco), ustawienia obrazu (taktowanie, faza, pozycja pozioma, pozycja pionowa, format obrazu), temperatura kolorów (gamma, 6-osiowa, temperatura kolorów), konfiguracja OSD (pozycja pozioma, pozycja pionowa, wygaszenie OSD, język), ekstra (przywróć, DDC/CI, wybór wejścia, OD, źródło audio, logo startowe,FreeSync, informacje) |
| System zarządzania kablami | tak |
| Obsługa technologii Adaptive Sync | DisplayPort |
| Adaptive Sync (FreeSync) | DisplayPort |
| Regulacja wysokości | 150mm |
| Rotacja (funkcja PIVOT) | 90° |
| Obrót stopy | 90°; ▷ 45°, ◁ 45° |
| Kąt pochylenia | 23° w górę; 5° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | bezramkowy z 3 stron |
| Zakres regulacji | wysokość, obrót, pochył,pivot(rotacja w obie strony) |
| Kable | zasilający, USB, DP |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 24W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Certyfikaty | TCO Certified, CE, TÜV-Bauart, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 499 x 353 (503.5) x 209.5mm |
| Waga (bez pudła) | 4.5kg |
| Waga (z pudłem) | 6kg |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 23" |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się