-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
727,00 zł
Metody płatności:
XUB2490HSUH to najwyższej klasy 24” monitor przeznaczony zarówno do użytku profesjonalnego, jak i osobistego. Matryca IPS zapewnia precyzyjne i spójne odwzorowanie kolorów, dostarczając oszałamiający obraz o szerokich kątach widzenia. Wyposażony w technologie redukcji niebieskiego światła i LCD flicker-free, zmniejsza zmęczenie oczu, zapewniając komfortowe wrażenia podczas korzystania z monitora. Regulowana podstawa o wysokości 150 mm oferuje funkcje obrotu, dzięki czemu pozwala na łatwe dostosowanie pozycji ekranu do własnych preferencji. Co więcej, posiada wbudowaną kamerę internetową 5MP z autofokusem, mikrofonem i z funkcją Windows Hello, co zwiększa wygodę i bezpieczeństwo w miejscu pracy.
Jesteśmy pewni jakości swoich monitorów do tego stopnia, że nie boimy się przyznać certyfikatu extra jakości na nasze panele.Udzielamy wyjątkowej, dodatkowej "30-dniowej promesy zero martwych pikseli" na wszystkie monitory biurkowe (niedotykowe) zakupione w iiyama-sklep. Jest ona oczywiście niezależna od bazowej wynoszącej 36 mscEwentualne wymiany realizowane są natychmiastowo i bezpłatnie w systemie drzwi do drzwi
Częstotliwość odświeżania na poziomie 100Hz powoduje, że monitor jest w stanie odświeżyć sygnał do kilku razy częściej w porównaniu do standardowych monitorów. Dzięki temu uzyskiwana jest doskonała płynność obrazu oraz brak efektu smużenia nawet w czasie wyświetlania najbardziej wymagających grafik.
Monitory z serii Ultra Slim cechuje ultracienka ramka obudowy. Są więc one szczególnie polecane do tworzenia stanowisk składających się z kilku połączonych wyświetlaczy.
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia AMDFreeSync/ AdaptiveSync eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę. To technologia, która synchronizuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza z częstotliwością klatek GPU. Dzięki temu możliwe jest wyeliminowanie szarpania i rwania animacji w grach. Free Sync/ Adaptive Sync opiera się na złożonym algorytmie matematycznym, który przewiduje zdolność karty wideo do przygotowania kolejnej klatki przeznaczonej do wizualizacji, a biorąc to pod uwagę, dostosowuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza.
Stopka z regulacją wysokości umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji. Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 23.8", 60.5cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920x1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1300:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 4ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 527 x 296.5mm, 20.7 x 11.7" |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 115KHz |
| Odświeżanie | 100Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.275mm |
| Wejście sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Porty USB | x3 (v.3.2 Gen 1 (5Gbps, DC5V, 900mA)) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Ekstra | Wbudowana kamera internetowa 5 MP z automatycznym ustawianiem ostrości, mikrofonem i osłoną prywatności, kompatybilna z Windows Hello |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, PT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Wybór wejścia/ Wyjście (Wejście), + / Głośność, - /Eco, Menu, Zasilanie |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC2B, Mac OSX |
| Parametry regulowane | regulacje obrazu (kontrast, jasność, i-Style Colour,ACR, Eco, OD, technologia X-Res), ustawienia obrazu (redukcja niebieskiego światła, ostre i miękkie, regulacje trybu video), temperatura kolorów (gamma, 6-osiowa, temperatura kolorów), regulacja audio (głośność, wycisz), konfiguracja OSD (pozycja pozioma, pozycja pionowa, wygaszenie OSD, rotacja OSD, język), ekstra 1 (Adaprive Sync, USB BC), ekstra 2 (przywróć, DDC/CI, wybór wejścia, zakresHDMI, logo startowe, LED, informacje) |
| System zarządzania kablami | tak |
| Adaptive Sync (FreeSync) | tak |
| Regulacja wysokości | 150mm |
| Rotacja (funkcja PIVOT) | 90° |
| Obrót stopy | 120°; 60° w lewo; 60° w prawo |
| Kąt pochylenia | 23° w górę; 5° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | bez obramowania z 3 stron |
| Zakres regulacji | wysokość, obrót, pochył,pivot(rotacja w obie strony) |
| Kable | zasilający, USB,HDMI |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 14W default , 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Certyfikaty | TCO Certified, CE, TÜV-Bauart, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 539.5 x 364 (514) x 209.5mm |
| Waga (bez pudła) | 4.9kg |
| Waga (z pudłem) | 6.4kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 610 x 410 x 159mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 24" |
| EPEAT | *lista zarejestrowanych modeli różni się w zależności od kraju, szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.epeat.net |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się