-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
499,00 zł
Metody płatności:
ProLite XUB2491H to stylowy monitor z technologią IPS z konstrukcją od krawędzi do krawędzi. Dzięki częstotliwości odświeżania 100 Hz i AdaptiveSync obraz jest bardzo płynny. Wysoki kontrast i jasność sprawiają, że doskonale sprawdza się przy projektowaniu zdjęć i stron internetowych. Posiada gniazdo słuchawkowe oraz złącza HDMI i DisplayPort i podstawę o regulacji wysokości 150 mm. Funkcja redukcji niebieskiego światła zapewnia optymalny komfort użytkownika, a jego 24‘’ przekątna sprawia, że to doskonały wybór do konfiguracji wielomonitorowej i biurowych zastosowań.
Częstotliwość odświeżania na poziomie 100Hz powoduje, że monitor jest w stanie odświeżyć sygnał do kilku razy częściej w porównaniu do standardowych monitorów. Dzięki temu uzyskiwana jest doskonała płynność obrazu oraz brak efektu smużenia nawet w czasie wyświetlania najbardziej wymagających grafik.
Szybkiczas reakcjito kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane. Absolutny MUST HAVE dla każdego rasowego gracza!
Monitory z serii Ultra Slim cechuje ultracienka ramka obudowy. Są więc one szczególnie polecane do tworzenia stanowisk składających się z kilku połączonych wyświetlaczy.
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia AMDFreeSync/ AdaptiveSync eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę. To technologia, która synchronizuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza z częstotliwością klatek GPU. Dzięki temu możliwe jest wyeliminowanie szarpania i rwania animacji w grach. Free Sync/ Adaptive Sync opiera się na złożonym algorytmie matematycznym, który przewiduje zdolność karty wideo do przygotowania kolejnej klatki przeznaczonej do wizualizacji, a biorąc to pod uwagę, dostosowuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza.
Stopka z regulacją wysokości umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji. Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 23.8" |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920x1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1300:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 0.5ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 527 x 296.5mm, 20.7 x 11.7" |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 150kHz |
| Odświeżanie | 100Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.275mm |
| Wejście sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Ekstra | i-style Colour |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, IT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Zasilanie, Menu, W górę/Głośność, W dół/Eco, Wejście/Wyjście |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC/CI, DDC2B, Mac OSX |
| Parametry regulowane | regulacja obrazu (jasność, kontrast, kolor i-Style,ACR, Eco, OD, technologia X-Res), ustawienia kolorów (gamma, zakres RGB, temperatura kolorów), ustawienia obrazu (regulacja trybu wideo,redukcja niebieskiego światła, ostre i miękkie, MBR, Adaptive Sync), OSD (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, wygaszanie OSD, tło OSD, rotacja OSD, język, informacje) dodatkowe (reset, DDC/CI, wybór sygnału, LED, logo otwarcia) |
| System zarządzania kablami | tak |
| Adaptive Sync (FreeSync) | tak |
| Regulacja wysokości | 150mm |
| Rotacja (funkcja PIVOT) | 90° |
| Obrót stopy | 120°; ° w lewo; 60° w prawo |
| Kąt pochylenia | 23° w górę; 5° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | bezramkowy z 3 stron |
| Zakres regulacji | wysokość, obrót, pochył,pivot(rotacja w obie strony) |
| Kable | zasilający,HDMI |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC AC - 100V, 240/V, 50Hz |
| Zużycie energii | 16W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Certyfikaty | TCO Certified, CE, TÜV-Bauart, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 539.5 x 343 (493) x 209,5mm |
| Waga (bez pudła) | 5.1kg |
| Waga (z pudłem) | 6.4kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 640 x 390 x 145mm |
| Pozostałe | MD BRPCV07 |
| Ramiona / stojaki / uchwyty | MD BRPCV07 |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 23.8" |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się