-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
819,00 zł
Metody płatności:
Zapewnia doskonałą wydajność w aplikacjach graficznych CAD i jest idealny do pracy na uczelniach wyższych, w korporacjach, czy w sektorze finansowym. ProLite XUB2495WSU-B7 posiada panel IPS oferujący dokładne i spójne odwzorowanie kolorów oraz szerokie kąty widzenia. Natywna rozdzielczość ekranu 1920 x 1200 oraz podstawa o regulowanej wysokości 150 mm z funkcjami obrotu i obrotu zapewniają dużą wszechstronność i wygodę użytkowania.
Podstawową zaletą formatu16:10są dodatkowe linie ekranu w pionie – zwiększa to produktywność podczas pracy w wielu obszarach np. w programach graficznych pozwoli nam dołożyć dodatkowy pasek narzędzi, w programach do obróbki video będziemy mogli wykorzystać dodatkową ścieżkę obrazu przy przetwarzaniu. Zyskane 120 lini (1920x1200) w porównaniu z formatem16:9(1920x1080) pozwala nam na zwiększenie obrazu widzialnego również podczas edycji dokumentów tekstowych. Jest on najbliższy tzw. „złotemu podziałowi” ( 1.618). Standard ten ma wielu zwolenników wśród grafików komputerowych oraz osób, które na co dzień mają do czynienia z dokumentami tekstowymi.
Jesteśmy pewni jakości swoich monitorów do tego stopnia, że nie boimy się przyznać certyfikatu extra jakości na nasze panele.Udzielamy wyjątkowej, dodatkowej "30-dniowej promesy zero martwych pikseli" na wszystkie monitory biurkowe (niedotykowe) zakupione w iiyama-sklep. Jest ona oczywiście niezależna od bazowej wynoszącej 36 mscEwentualne wymiany realizowane są natychmiastowo i bezpłatnie w systemie drzwi do drzwi
Monitory z serii Ultra Slim cechuje ultracienka ramka obudowy. Są więc one szczególnie polecane do tworzenia stanowisk składających się z kilku połączonych wyświetlaczy.
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Stopka z regulacją wysokości umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji. Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 24.1", 61.1cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920x1200 (WUXGA) |
| Format obrazu | 16:10 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 4ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 518.4 x 324mm, 20.4 x 12.8" |
| Synchronizacja pozioma | 60 - 95kHz |
| Odświeżanie | 75Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.27mm |
| Wejście sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Porty USB | x4 (3x v.3.2 Gen 1 (5Gbps, 4.5W) 1x Type C (5Gbps, 15W)) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Ekstra | i-style Colour |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, CN, RU, JP, CZ, NL, PL, |
| Przyciski | Joystick/Przełącznik zasilania: Zasilanie/Manu, W górę/Wybór Wejść, W dół, W prawo/Głośność, W lewo/Podmenu |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC/CI, DDC2B, Mac OSX |
| Parametry regulowane | regulacje obrazu (jasność, kontrast, ECO,ACR, OD,redukcja niebieskiego światła, technologia X-Res), ustawienia kolorów (6-osiowa, i-Style Colour, temperatura kolorów), OSD (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, rotacja OSD, wygaszenie OSD, tło menu OSD, DDC/CI, informacje), język, przywróć, różne (ostre i miękkie, tryb wyświetlania, logo startowe, LED, zakres RGB), wybór wejść (źródło sygnału), regulacje audio (głośność, wycisz) |
| System zarządzania kablami | tak |
| Regulacja wysokości | 150mm |
| Rotacja (funkcja PIVOT) | 90° |
| Obrót stopy | 90°; ▷ 45°, ◁ 45° |
| Kąt pochylenia | 23° w górę; 5° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | bez obramowania z 3 stron |
| Zakres regulacji | wysokość, obrót, pochył,pivot(rotacja w obie strony) |
| Kable | zasilający, USB,HDMI |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 17W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Certyfikaty | TCO Certified, CE, TÜV-GS, EAC, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 533.5 x 371 (521) x 209.5mm |
| Waga (bez pudła) | 5.1kg |
| Waga (z pudłem) | 6.6kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 613 x 437 x 130mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 24" |
| EPEAT | EPEAT to program wspierania zakupu technologii informatycznych przyjaznych środowisku. Certyfikat EPEAT Bronze oznacza, że produkt spełnia wszystkie obowiązkowe kryteria wymagane do uzyskania certyfikatu EPEAT. Certyfikat jest ważny tylko po zarejestrowaniu przez iiyama danego produktu. Aby sprawdzić stan rejestracji w swoim państwie, wejdź na stronę www.epeat.net. |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się