-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 099,00 zł
Metody płatności:
Idealny do pracy hybrydowej i widekonferencji, 27” monitor ProLite XUB2790QSUH łączy wyrazistą rozdzielczość QHD i precyzję kolorów technologii IPS z zintegrowanymi narzędziami do współpracy. Wbudowana kamera 5MP z obsługą Windows Hello oraz mikrofon umożliwiają bezpieczne logowanie i komfortowe prowadzenie spotkań online. Dzięki złączom USB-C (65 W), HDMI, DisplayPort oraz wbudowanemu przełącznikowi KVM, monitor umożliwia wygodne podłączenie i obsługę kilku urządzeń jednocześnie, zapewniając przy tym zasilanie dla laptopa.Technologie flicker-free i redukcja niebieskiego światła chronią wzrok podczas długiej pracy. Ergonomiczna podstawa z regulacją wysokości, obrotem, pochyleniem i funkcją pivot zapewnia wygodę przez cały dzień. Całość uzupełnia wbudowany hub USB, głośniki oraz gniazdo słuchawkowe. Jet to kompletne i wszechstronne rozwiązanie dla nowoczesnego miejsca pracy.
Jesteśmy pewni jakości swoich monitorów do tego stopnia, że nie boimy się przyznać certyfikatu extra jakości na nasze panele.Udzielamy wyjątkowej, dodatkowej "30-dniowej promesy zero martwych pikseli" na wszystkie monitory biurkowe (niedotykowe) zakupione w iiyama-sklep. Jest ona oczywiście niezależna od bazowej wynoszącej 36 mscEwentualne wymiany realizowane są natychmiastowo i bezpłatnie w systemie drzwi do drzwi
Częstotliwość odświeżania na poziomie 100Hz powoduje, że monitor jest w stanie odświeżyć sygnał do kilku razy częściej w porównaniu do standardowych monitorów. Dzięki temu uzyskiwana jest doskonała płynność obrazu oraz brak efektu smużenia nawet w czasie wyświetlania najbardziej wymagających grafik.
Szybkiczas reakcjito kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane. Absolutny MUST HAVE dla każdego rasowego gracza!
Monitory z serii Ultra Slim cechuje ultracienka ramka obudowy. Są więc one szczególnie polecane do tworzenia stanowisk składających się z kilku połączonych wyświetlaczy.
Dzięki rozdzielczości natywnej WQHD 2560 x 1440 (3,7 megapiksela) ten panel wyświetla niemal 77% więcej informacji niż w przypadku rozdzielczości Full HD
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia AMDFreeSync/ AdaptiveSync eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę. To technologia, która synchronizuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza z częstotliwością klatek GPU. Dzięki temu możliwe jest wyeliminowanie szarpania i rwania animacji w grach. Free Sync/ Adaptive Sync opiera się na złożonym algorytmie matematycznym, który przewiduje zdolność karty wideo do przygotowania kolejnej klatki przeznaczonej do wizualizacji, a biorąc to pod uwagę, dostosowuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza.
Stopka z regulacją wysokości umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji. Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 27", 68.5cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 2560x1440 (WQHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1300:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 0.4ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 596.7 x 335.7mm, 23.5 x 13.2" |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 147kHz |
| Odświeżanie | 100Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.233mm |
| Wejście sygnału | HDMIx1DisplayPortx1USB-Cx1 (2560x1440 @100Hz, DP Alt-mode, PD 65W) |
| Porty USB | x3 (v.3.2 Gen 1 (5Gbit; 4.5W)) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Ekstra | Wbudowana kamera internetowa (5 MP) z automatycznym ustawianiem ostrości, mikrofonem i osłoną prywatności, kompatybilna z Windows Hello |
| KVM switch | tak |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, PT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Wybór wejścia/ Wyjście (Wejście), + / Głośność, - /Eco, Menu, Zasilanie |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC2B, Mac OSX |
| Parametry regulowane | regulacje obrazu (kontrast, jasność, i-Style Colour,ACR, Eco, OD, technologia X-Res), ustawienia obrazu (redukcja niebieskiego światła, ostre i miękkie, regulacje trybu video), temperatura kolorów (gamma, 6-osiowa, temperatura kolorów), regulacja audio (głośność, wycisz), konfiguracja OSD (pozycja pozioma, pozycja pionowa, wygaszenie OSD, rotacja OSD, język), ekstra 1 (Adaprive Sync, USB BC), ekstra 2 (przywróć, DDC/CI, wybór wejścia, zakresHDMI, logo startowe, LED, informacje) |
| System zarządzania kablami | tak |
| Adaptive Sync (FreeSync) | tak |
| Regulacja wysokości | 150mm |
| Rotacja (funkcja PIVOT) | 90° |
| Obrót stopy | 120°; 60° w lewo; 60° w prawo |
| Kąt pochylenia | 23° w górę; 5° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | bez obramowania z 3 stron |
| Zakres regulacji | wysokość, obrót, pochył,pivot(rotacja w obie strony) |
| Kable | zasilający (1.8m), USB (1.8m),HDMI(1.8m), DP (1.8m) |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 26W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Certyfikaty | TCO Certified, CE, TÜV-Bauart, EAC, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 613 x 414.5 (564.5) x 209.5mm |
| Waga (bez pudła) | 6.4kg |
| Waga (z pudłem) | 8.2kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 690 x 457 x 168mm |
| Pozostałe | MD BRPCV07 |
| Ramiona / stojaki / uchwyty | MD BRPCV07 |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 27" |
| EPEAT | *lista zarejestrowanych modeli różni się w zależności od kraju, szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.epeat.net |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się