-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 459,00 zł
Metody płatności:
XUB2797UHSNP oferuje 27” panel IPS 4K wyposażony w stację dokującą USB-C (96W PD), przełącznik KVM oraz złącze RJ45 do łączności LAN. Przełącznik KVM pozwala na podłączenie wielu komputerów za pomocą jednej konsoli. Pozbądź się plątaniny kabli dzięki stacji dokującej USB-C, która przesyła wszystkie dane (audio i wideo), jednocześnie zasilając notebooka. Łatwo rozszerzysz swój pulpit, tworząc konfigurację z dwoma monitorami dzięki wyjściu DisplayPort. Ciesz się dokładnymi kolorami i szerokimi kątami widzenia dzięki panelowi IPS. Skorzystaj z wyjątkowej wydajności podczas zadań takich jak fotografia i projektowanie stron internetowych, dzięki rozdzielczości 4K i wysokiemu kontrastowi. Ergonomiczna podstawa oferuje regulację wysokości do 150 mm oraz mechanizmy pochylania i obracania, umożliwiając tryb portretowy, co optymalizuje komfort pracy z obszernymi arkuszami danych.
RozdzielczośćUHD (3840x2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.
Jesteśmy pewni jakości swoich monitorów do tego stopnia, że nie boimy się przyznać certyfikatu extra jakości na nasze panele.Udzielamy wyjątkowej, dodatkowej "30-dniowej promesy zero martwych pikseli" na wszystkie monitory biurkowe (niedotykowe) zakupione w iiyama-sklep. Jest ona oczywiście niezależna od bazowej wynoszącej 36 mscEwentualne wymiany realizowane są natychmiastowo i bezpłatnie w systemie drzwi do drzwi
Monitory z serii Ultra Slim cechuje ultracienka ramka obudowy. Są więc one szczególnie polecane do tworzenia stanowisk składających się z kilku połączonych wyświetlaczy.
Podłącz swojego laptopa do monitora używając TYLKO jednego kablaUSB-C. Teraz monitor stanowić będzie centrum dowodzenia, do którego podepniesz sieć komputerową, zasilanie, klawiaturę, mysz czy inne peryferia. Notebooka zawsze podpinasz (i ładujesz!) używając tylko jednego przewoduusb-c. Rozwiązanie jest kompatybilne z komputerami PC jak i APPLE. Dodatkowo możesz używając znowu tylko jednego kabla (DisplayPort) połączyć drugi taki monitor z pierwszym szeregowo tworząc dwumonitorowy, profesjonalny zestaw do pracy z najmniejszą możliwą ilością kabli. To prawdziwy game-changer porządku na biurku :) Zobacz film jak działa DockUSB-C
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Stopka z regulacją wysokości umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji. Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 27", 68.5cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 3840x2160 (4K) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1300:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 4ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 596.7 x 335.7mm, 23.5 x 13.2" |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 140kHz |
| Odświeżanie | 60Hz |
| Kolory | 1.07B |
| Plamka | 0.155mm |
| Wejście sygnału | HDMIx1DisplayPortx1USB-Cx1 (PD 96W) |
| Porty USB | x4 (3x v.3.2 Gen 1 (5Gbps, 4.5W) 1x Type C (5Gbps, 15W)) |
| USB-Cdock | x1 (Power delivery 96W, LAN, DP out, USB v.3.2 (Gen 1, 5Gbit)) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Ekstra | i-style Colour |
| RJ45(LAN) | x1 |
| Wyjścia sygnału | DisplayPortx1 |
| KVM switch | tak |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Joystick/Zasilanie: W górę/Wybór wejść W dół, Prawo/Głośność/Wycisz, Lewo/Submenu / Skrót, Wejście/ Wyjście |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC/CI, DDC2B |
| Parametry regulowane | ustawienia obrazu (jasność, contrast, Eco,ACR, OD, technologia X-Res, DPS) ustawienia kolorów (6-osiowa, i-Style colour,redukcja niebieskiego światła, gamma, zakres RGB, temp. Kolorów, ustawienia użytkownika), PiP/PbP (podźródło, pozycjaPiP, rozmiarPiP, zamiana), OSD (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, rotacja OSD, wygaszenie OSD, tło OSD, DDC/CI, wyświetlane informacje), język, przywróć, różne (ostre i miękkie, ustawienia trybu wideo, logo startowe, LED, USB BC, MST, USB C, adres MAC), KVM, wybór wejść (źródło), ustawienia audio (głośność, wycisz, wejście) |
| System zarządzania kablami | tak |
| Regulacja wysokości | 150mm |
| Rotacja (funkcja PIVOT) | 90° |
| Obrót stopy | 90°; ▷ 45°, ◁ 45° |
| Kąt pochylenia | 23° w górę; 5° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | bezramkowy z 3 stron |
| Zakres regulacji | wysokość, obrót, pochył,pivot(rotacja w obie strony) |
| Kable | zasilający, USB,HDMI, DP,USB-C |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 33W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Certyfikaty | TCO Certified, CE, TÜV-GS, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 614.5 x 397.5 (547.5) x 209.5mm |
| Waga (bez pudła) | 6.7kg |
| Waga (z pudłem) | 9.2kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 688 x 463 x 138mm |
| Gwarancja | 5 lat (szczegóły odnośnie warunków w poszczególnych krajach znajdują sie w zakładce Gwarancja na naszej stronie internetowej) |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 27" |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się