-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 899,00 zł
Metody płatności:
Monitor XUB3293UHSN wyposażony w przełącznik KVM umożliwia podłączenie wielu komputerów, które można obsługiwać za pomocą jednej konsoli (monitor, klawiatura, mysz). Stacja dokująca USB-C zapewnia uporządkowaną i praktyczną przestrzeń roboczą dzięki wykorzystaniu jednego kabla zarówno do przesyłania sygnału z notebooka do monitora, jak i do zasilania i ładowania notebooka z monitora. Dodatkowo, jeśli monitor jest podłączony do Internetu za pomocą kabla LAN, notebook automatycznie zostanie również podłączony do sieci. Panel IPS gwarantuje szerokie kąty widzenia i naturalne, wierne odwzorowanie kolorów.
RozdzielczośćUHD (3840x2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.
Jesteśmy pewni jakości swoich monitorów do tego stopnia, że nie boimy się przyznać certyfikatu extra jakości na nasze panele.Udzielamy wyjątkowej, dodatkowej "30-dniowej promesy zero martwych pikseli" na wszystkie monitory biurkowe (niedotykowe) zakupione w iiyama-sklep. Jest ona oczywiście niezależna od bazowej wynoszącej 36 mscEwentualne wymiany realizowane są natychmiastowo i bezpłatnie w systemie drzwi do drzwi
Podłącz swojego laptopa do monitora używając TYLKO jednego kablaUSB-C. Teraz monitor stanowić będzie centrum dowodzenia, do którego podepniesz sieć komputerową, zasilanie, klawiaturę, mysz czy inne peryferia. Notebooka zawsze podpinasz (i ładujesz!) używając tylko jednego przewoduusb-c. Rozwiązanie jest kompatybilne z komputerami PC jak i APPLE. To prawdziwy game-changer porządku na biurku :)
Monitory z serii Ultra Slim cechuje ultracienka ramka obudowy. Są więc one szczególnie polecane do tworzenia stanowisk składających się z kilku połączonych wyświetlaczy.
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 31.5", 80cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 3840x2160 (4K) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 4ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 698.1 x .392.7mm, 27.5 x 15.5" |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 135KHz |
| Odświeżanie | 60Hz |
| Kolory | 1.07B |
| Plamka | 0.182mm |
| Wejście sygnału | HDMIx1DisplayPortx1USB-Cx1 |
| Porty USB | x2 (v. 3.2 (Gen 1, 5Gbit; DC5V, 900mA)) |
| USB-Cdock | x1 (Zasilanie 65W, LAN, USB v. 3.2 (Gen 1, 5Gbit)) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Ekstra | i-style Colour |
| RJ45(LAN) | x1 |
| PortUSB-C | x1 |
| KVM switch | tak |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, IT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Zasilanie, Menu, Prawo / Głośność, Lewo / Eco, Wybór wejścia / Wyjście |
| Wbudowane głośniki | 2 x 3W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC2B |
| Parametry regulowane | obraz (jasność, kontrast,Black Tuner, ostrość, OD,ACR, ECO, technologia X-Res), kolor (ciepły, normalny, chłodny, ustawienia użytkownika, i-Style colour, redukcja światła niebieskiego), wybór wejścia, audio (głośność, wyciszenie), język, ustawienia OSD (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, tło menu OSD, wygaszanie OSD, informacje), ustawienia (regulacje trybu wideo, zakresHDMIRGB, KVM,USB-C, USB BC, logo startowe, dioda LED, przywróć) |
| System zarządzania kablami | tak |
| Regulacja wysokości | 150mm |
| Obrót stopy | 90°; ▷ 45°, ◁ 45° |
| Kąt pochylenia | 23° w górę; 5° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | bezramkowy z 3 stron |
| Zakres regulacji | wysokość, obrót, pochył |
| Kable | zasilający, USB,HDMI, DP,USB-C |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 33W typowo, 0.5W stand by, 0.5W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 714 x 452 (602) x 239.5mm |
| Waga (bez pudła) | 9.9kg |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 32" |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się