-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 299,00 zł
Metody płatności:
XUB3297QSNP to 32” monitor QHD zaprojektowany z myślą o zwiększeniu produktywności i optymalizacji przestrzeni roboczej. Dzięki zintegrowanej stacji dokującej USB-C umożliwia podłączenie laptopa jednym kablem, przesyłając obraz, dane oraz dostarczając do 95 W mocy, co pomaga utrzymać porządek na biurku. Wbudowany przełącznik KVM pozwala sterować dwoma komputerami za pomocą jednej klawiatury i myszy, co znacznie ułatwia pracę wielozadaniową. Dodatkowo, połączenie przez USB-C zapewnia laptopowi natychmiastowy dostęp do sieci LAN. Monitor oferuje także wyjście DisplayPort z obsługą połączenia łańcuchowego (Daisy Chain).Panel IPS gwarantuje żywe kolory i szerokie kąty widzenia, co sprawia, że XUB3297QSNP sprawdzi się zarówno podczas pracy biurowej, jak i przy tworzeniu treści czy rozrywce. Dla większego komfortu użytkowania wyposażono go w podstawę z regulacją wysokości w zakresie 15cm, technologię Flicker-Free oraz funkcję redukcji niebieskiego światła, która pomaga ograniczyć zmęczenie oczu.
Podłącz swojego laptopa do monitora używając TYLKO jednego kablaUSB-C. Teraz monitor stanowić będzie centrum dowodzenia, do którego podepniesz sieć komputerową, zasilanie, klawiaturę, mysz czy inne peryferia. Notebooka zawsze podpinasz (i ładujesz!) używając tylko jednego przewoduusb-c. Rozwiązanie jest kompatybilne z komputerami PC jak i APPLE. Dodatkowo możesz używając znowu tylko jednego kabla (DisplayPort) połączyć drugi taki monitor z pierwszym szeregowo tworząc dwumonitorowy, profesjonalny zestaw do pracy z najmniejszą możliwą ilością kabli. To prawdziwy game-changer porządku na biurku :) Zobacz film jak działa DockUSB-C
| Przekątna | 32", 80cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 2560x1440 (WQHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 1ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 698.1 x 392.7mm, 27.5 x 15.5" |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 150kHz |
| Odświeżanie | 100Hz |
| Kolory | 1.07B |
| Plamka | 0.273mm |
| Wejście sygnału | HDMIx1DisplayPortx1USB-Cx1 (PD 95W) |
| Porty USB | x4 (v.3.2 Gen 1, 2x Type A (5Gbps, 4.5W), 2xType C (5Gbps, 7.5W)) |
| USB-Cdock | x1 (Power delivery 95W, LAN, DP out, USB v.3.2 (Gen 1, 5Gbit)) |
| Ekstra | i-style Colour |
| RJ45(LAN) | x1 |
| Wyjścia sygnału | DisplayPortx1 (Daisy Chain MST max. 2560 x 1440) |
| KVM switch | tak |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, IT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Zasilanie, Menu, Przycisk regulacji / Głośność, Wycisz, Przycisk regulacji/Eko, Wejście/Wyjście |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2.5W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC/CI, DDC2B |
| Parametry regulowane | regulacje obrazu (jasność, kontrast,black tuner, ostrość, OD,ACR, Eco, technologia X-Res), ustawienia koloru (ciepłe, normalne, chłodne, kolory użytkownika, i-Style colour, redukcja niebieskiego światła), wybór wejścia (HDMI, DP,USB-C, Auto), audio (głośność, wycisz), język, OSD (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, tło OSD, wygaszenie OSD, informacje), manu ustawień 1 (KVM,USB-C, ładowanie USB, MST DP-out), menu ustawień 2 (regulacje trybu wideo, zakresHDMIRGB, direct drive, Adaptive Sync, Motion blur red.,HDR, logo startowe, zasilanie LED, przywróć pamięć) |
| System zarządzania kablami | tak |
| Adaptive Sync (FreeSync) | tak |
| Regulacja wysokości | 150mm |
| Obrót stopy | 90°; ▷ 45°, ◁ 45° |
| Kąt pochylenia | 23° w górę; 5° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | bezramkowy z 3 stron |
| Zakres regulacji | wysokość, obrót, pochył |
| Kable | zasilający,HDMI, DP,USB-C |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 40W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Certyfikaty | TCO Certified, CE, TÜV-GS, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 714 x 452 (602) x 245.5mm |
| Waga (bez pudła) | 9.5kg |
| Waga (z pudłem) | 11.6kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 795 x 506 x 185mm |
| Gwarancja | 5 lat (szczegóły odnośnie warunków w poszczególnych krajach znajdują sie w zakładce Gwarancja na naszej stronie internetowej) |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 32" |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się