-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 399,00 zł
Metody płatności:
Dzięki rozdzielczości 21:9 UWQHD monitor ProLite XUB3493WQSU oferuje szeroką przestrzeń roboczą, idealną do pracy z wieloma aplikacjami jednocześnie. Panel IPS gwarantuje wierne odwzorowanie kolorów oraz szerokie kąty widzenia, co sprawdza się zarówno przy precyzyjnych zadaniach, jak i podczas korzystania z multimediów. Monitor został wyposażony w funkcje Picture-in-Picture (PiP) i Picture-by-Picture (PbP), które umożliwiają jednoczesne wyświetlanie obrazu z dwóch różnych źródeł. To praktyczne rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy muszą monitorować kilka systemów lub porównywać dane z różnych urządzeń bez konieczności używania drugiego ekranu.Podstawa z regulacją wysokości w zakresie 150 mm pomaga zachować ergonomiczną postawę, a technologia eliminująca migotanie i reduktor niebieskiego światła przyczyniają się do zmniejszenia zmęczenia oczu. XUB3493WQSU to praktyczne i elastyczne rozwiązanie dla użytkowników, którzy cenią sobie wydajność, przejrzystość i wygodę.
Jesteśmy pewni jakości swoich monitorów do tego stopnia, że nie boimy się przyznać certyfikatu extra jakości na nasze panele.Udzielamy wyjątkowej, dodatkowej "30-dniowej promesy zero martwych pikseli" na wszystkie monitory biurkowe (niedotykowe) zakupione w iiyama-sklep. Jest ona oczywiście niezależna od bazowej wynoszącej 36 mscEwentualne wymiany realizowane są natychmiastowo i bezpłatnie w systemie drzwi do drzwi
Częstotliwość odświeżania na poziomie 120Hz powoduje, że monitor jest w stanie odświeżyć sygnał do kilku razy częściej w porównaniu do standardowych monitorów. Dzięki temu uzyskiwana jest doskonała płynność obrazu oraz brak efektu smużenia nawet w czasie wyświetlania najbardziej wymagających grafik.
Szybkiczas reakcjito kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane. Absolutny MUST HAVE dla każdego rasowego gracza!
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
RozdzielczośćUWQHD (3440 x 1440) zapewnia powierzchnię wcześniej uzyskiwaną tylko w przypadku połączenia kliku ekranów. W końcu masz widok na całe pole walki!
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 34", 86.7cm |
| Panel | Panel IPS z technologią LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 3440x1440 (UWQHD) |
| Format obrazu | 21:9 |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 1ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 799.8 x 334.8mm, 31.5 x 13.2" |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 185kHz |
| Odświeżanie | 120Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.233mm |
| HDR | tak |
| Wejście sygnału | DisplayPortx1HDMIx2 |
| Porty USB | x4 ((2x Type A v.3.2 Gen 1 (5Gbps, 4.5W) 2x Type C (5Gbps, 7.5W))) |
| HDCP | tak |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Zasilanie, Menu, Regulacje/ Głośność/Wyciesz, Regulacje/Skrót Wejście / Wyjście |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC/CI, Mac OSX |
| Parametry regulowane | obraz (regulacje trybu wideo, jasność, kontrast,black tuner, ostrość, OD,ACR, Eco, technologia X-Res), regulacje kolorów (temperatura kolorów, kolory użytkownika, i-Style colour,redukcja niebieskiego światła, gamma), PiP/PbP (tryb PiP/PbP, wejście sub win, rozmiarPiP, pozycjaPiP, swap, wejście audio), wybór wejścia (źródło), audio (głośność, wycisz), język, OSD (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, tło OSD, wygaszenie OSD), menu ustawień (reset, ładowanie USB, DDC/CI, zakres HDMU,HDR, Adaptive Sync, motion blur red., logo startowe, zasilanie LED, informacje) |
| System zarządzania kablami | tak |
| Adaptive Sync (FreeSync) | HDMI: 3440 x 1440 @100Hz , Display Port: 3440 x 1440 @120Hz |
| Regulacja wysokości | 150mm |
| Obrót stopy | 90°; ▷ 45°, ◁ 45° |
| Kąt pochylenia | 23° w górę; 5° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Zakres regulacji | wysokość, obrót, pochył |
| Kable | zasilający, USB,HDMI, DP |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 44W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Certyfikaty | CE, TÜV-GS, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 817 x 428.5 (572.5) x 245.5mm |
| Waga (bez pudła) | 9.6kg |
| Waga (z pudłem) | 11.9kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 900 x 188 x 456mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 34" |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się