-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
2 434,00 zł
Metody płatności:
ProLite TF1634MC to monitor 15.6″ multi-touch typu edge-to-edge wykorzystujący zapewniającą trwałość i odporność na zarysowania technologię pojemnościową przy jednoczesnym zachowaniu doskonałych parametrów obrazu. Panel IPS w połączeniu z rozdzielczością Full HD (1920 x 1080) gwarantuje naturalne, precyzyjne odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia. Funkcja touch-through-glass zapewnia płynną i dokładną reakcję na dotyk w interaktywnych punktach sprzedaży zainstalowanych za szybą. Front monitora posiada klasyfikację IP65 oznaczającą, że może on pracować w pomieszczeniach o dużym zapyleniu, oraz że jest odporny na działania strumienia wody. Aby ułatwić integrację, TF1634MC-B8X można wyposażyć w opcjonalne zewnętrzne wsporniki montażowe (OMK1-1), co czyni go idealnym rozwiązaniem dla integratorów kiosków i sklepów detalicznych.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie ściennym czy sufitowym zgodnym ze standardem VESA w danym rozmiarze. Uchwyt ten zagwarantuje także możliwość montażu monitora na wózku jezdnym, elektrycznej kolumnie czy też innych konstrukcjach zgodnym z VESA
| Przekątna | 15.6″, 39.5cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920×1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 405 cd/m² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 700:1 |
| Czas reakcji | 25ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 344.2 x 193.6mm, 13.6 x 7.6″ |
| Synchronizacja pozioma | 30 – 84KHz |
| Odświeżanie | 60Hz |
| Kolory | 16.2mln |
| Plamka | 0.179mm |
| Orientacja | pozioma, pionowa, face-up |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Grubość szkła | 2.4mm |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | rysik, palcem, w rękawiczce (lateks) |
| Przepuszczalność światła | 90% |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Twardość szkła | 7H |
| HDCP | tak |
| Ekstra | powłoka zapobiegająca odciskom palców,touch-through-glass |
| Analogowe wejścia sygnału | VGAx1 |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx1DisplayPortx1 |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, CN, JP |
| Przyciski | Menu, W górę/ Jasność, W dół/ Kontrast, Wybierz, Power |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. |
| Parametry regulowane | obraz (kontrast, jasność, pozycja pozioma, pozycja pionowa, faza, taktowanie, automatyczna regulacja), zaawansowane (temp. kolorów, ostrość), OSD (wygaszanie, pozycja, pozycja pozioma, pozycja pionowa, przełącznik dotyku), opcja (reset, język, wybór źródła, tryb wyświetlania, ustawienia fabryczne) |
| Funkcja „palm rejection” | tak |
| Plug&Play | DDC2B |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | Edge to edge glass,Open Frame |
| Obudowa | czarna, matowa |
| Kable | zasilający, USB,HDMI, DP |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | zasilacz |
| Zasilacz | zewnętrzny |
| Zasilanie | DC 12 V |
| Zużycie energii | 18W typowo, 1.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Certyfikaty | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, cULus, REACH |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 381 x 230.5 x 46mm |
| Ilość na palecie | 78pcs |
| Waga (bez pudła) | 2.0kg |
| Waga (z pudłem) | 3.9kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 455 x 365 x 290mm |
| Pozostałe | OMK1-1 |
| Powiązane produkty | OMK1-1 |
| Ramiona / stojaki / uchwyty | OMK1-1 |
| Odporność na kurz i wodę | IP65 (front) |
| Through-Glass | 6mm |
| Wymiary palety szer. x wys. x gł. | 115 x 97 x 204mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Energy efficiency class (Regulation (EU) 2017/1369) | F |
| Przekątna | 16″ |
| Kod EAN | 4948570118342 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| PCAP driver for Windows XP.zip | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
| Driver instruction EETI_09_2018.pdf | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się