-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 499,00 zł
Metody płatności:
XCB3497WQSNP to 34” zakrzywiony monitor wyposażony w przełącznik KVM i stację dokującą USB-C, które usprawniają organizację przestrzeni roboczej. Dzięki przełącznikowi KVM można sterować wieloma komputerami za pomocą jednego monitora, klawiatury i myszy, co znacząco poprawia wielozadaniowość. Stacja dokująca USB-C eliminuje nadmiar kabli i upraszcza łączność, umożliwiając jednoczesne przesyłanie wideo, danych oraz zasilanie notebooka za pomocą jednego kabla. Dodatkowo, po podłączeniu monitora do sieci LAN, laptop automatycznie uzyskuje dostęp do internetu.Matryca VA gwarantuje wysoki kontrast, głęboką czerń i szerokie kąty widzenia, co zapewnia spójną jakość obrazu i realistyczne wrażenia wizualne. Dla większego komfortu użytkowania monitor wyposażono w podstawkę z regulacją wysokości do 150 mm oraz technologie Flicker-Free i redukcję niebieskiego światła, które pomagają ograniczyć zmęczenie oczu.
Częstotliwość odświeżania na poziomie 120Hz powoduje, że monitor jest w stanie odświeżyć sygnał do kilku razy częściej w porównaniu do standardowych monitorów. Dzięki temu uzyskiwana jest doskonała płynność obrazu oraz brak efektu smużenia nawet w czasie wyświetlania najbardziej wymagających grafik.
Szybkiczas reakcjito kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane. Absolutny MUST HAVE dla każdego rasowego gracza!
Zainspirowane przez ludzkie oko, zakrzywienie ekranu gwarantuje o wiele więcej realnych doświadczeń pozwalając Tobie prawdziwie zanurzyć się w grze. Według ekspertów immersja użytkownika w scenariusz gry czy nawet w biznesowe dane wyświetlane na ekranie powoduje wzrost skupienia, mniejsze rozpraszanie się a co za tym idzie wydajności i skuteczność przy pracy czy też lepsze wyniki w prowadzonej rozgrywce.
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
RozdzielczośćUWQHD (3440 x 1440) zapewnia powierzchnię wcześniej uzyskiwaną tylko w przypadku połączenia kliku ekranów. W końcu masz widok na całe pole walki!
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
Na monitor iiyama XCB3497WQSNP-B1 zakupiony w oficjalnym sklepie iiyama-sklep.pl Producent udziela 36 msc gwarancji. Jakiekolwiek problemy rozwiązywane są błyskawicznie przez infolinię lub zgłoszenie RMA online. Serwis zamawia kuriera i na własny koszt odbiera monitor z każdego miejsca w Polsce. Po wykonanej naprawie/wymianie monitora również na własny koszt wysyła monitor do właściciela. Szybko i bez żadnych opłat. Ważne: Gwarancja 3 lata obowiązuje zarówno osoby prywatne jak i zakupy firmowe.
| Przekątna | 34", 86.7cm |
| Panel | VA LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 3440x1440 (UWQHD) |
| Format obrazu | 21:9 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3000:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 0.4ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 797.2 x 333.7mm, 31.3 x 13.1" |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 180KHz |
| Odświeżanie | 120Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.232mm |
| Wejście sygnału | DisplayPortx1HDMIx2USB-Cx1 (3440 x 1440@ 120Hz, PD 95W) |
| Porty USB | x4 (2x Type A v.3.2 Gen 1 (5Gbps, 4.5W) 2x Type C (5Gbps, 7.5W)) |
| USB-Cdock | x1 (Zasilanie 95W, LAN, USB v. 3.2 (Gen 1, 5Gbit)) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Ekstra | i-style Colour |
| RJ45(LAN) | x1 |
| KVM switch | tak |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Joystick: Zasilanie/Menu (Wyśrodkuj), Naprzód/Wybór sygnału, Wstecz, W lewo, i-Style Colour/ECO/Redukcja niebieskiego światła, W prawo/Głośność |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC2B |
| Parametry regulowane | regulacje obrazu (jasność, kontrast, Eco,ACR, OD, AdaptiveSync, redukcja rozmycia ruchu, technologia X-Res, Black Tuner), ustawienia kolorów (6-osiowa, i-Style Colour,redukcja niebieskiego światła, gamma, zakres RGB, temperatura kolorów), OSD (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, czas OSD, tło OSD, DDC/CI, wyświetlanie informacji), język, różne (ostrość, regulacje trybu wideo, logo startowe, zasilanie LED, ładowanie USB, prędkość USB C), KVM (HDMI1, HDMI2,DisplayPort, USB C), wybór wejść, ustawienia audio (głośność, wycisz), przywróć |
| System zarządzania kablami | tak |
| Adaptive Sync (FreeSync) | FreeSyncPremium, HDMI: 2560 x 1440 @48-100Hz, DP / USB-C: 3440 x 1440 @48-120Hz |
| Zakrzywiony ekran | tak |
| Regulacja wysokości | 150mm |
| Obrót stopy | 90°; ▷ 45°, ◁ 45° |
| Kąt pochylenia | 23° w górę; 5° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | zakrzywiony |
| Zakres regulacji | obrót, pochył |
| Kable | zasilający, USB,HDMI, DP,USB-C |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 55W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Certyfikaty | TCO Certified, CE, TÜV-GS, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 807 x 426 (576) x 245.5mm |
| Waga (bez pudła) | 9.7kg |
| Waga (z pudłem) | 14.1kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 928 x 480 x 186mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 34" |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się