-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 699,00 zł
Metody płatności:
Odkryj XCB3497WQSNPH - 34" zakrzywiony monitor all-in-one stworzony z myślą o maksymalnej wydajności. Dzięki wbudowanemu przełącznikowi KVM i stacji dokującej USB-C możesz bezproblemowo sterować wieloma urządzeniami i podłączyć laptopa za pomocą jednego kabla. Panel VA oferuje żywe kolory, głęboki kontrast i szerokie kąty widzenia, zapewniając wyjątkowo wciągające doznania. Inteligentne funkcje, takie jak kamera internetowa 5MP z autofokusem i obsługą Windows Hello, ergonomiczna podstawa z regulacją wysokości oraz technologie ochrony wzroku, gwarantują komfort i produktywność przez cały dzień.
Jesteśmy pewni jakości swoich monitorów do tego stopnia, że nie boimy się przyznać certyfikatu extra jakości na nasze panele.Udzielamy wyjątkowej, dodatkowej "30-dniowej promesy zero martwych pikseli" na wszystkie monitory biurkowe (niedotykowe) zakupione w iiyama-sklep. Jest ona oczywiście niezależna od bazowej wynoszącej 36 mscEwentualne wymiany realizowane są natychmiastowo i bezpłatnie w systemie drzwi do drzwi
Panel VA gwarantuje doskonały współczynnik kontrastu, dzięki czemu wszystkie niuanse między jasnymi i ciemnymi kolorami są doskonale widoczne. VA to także szerokie kąty widzenia a przede wszystkim doskonała czerń.
Częstotliwość odświeżania na poziomie 120Hz powoduje, że monitor jest w stanie odświeżyć sygnał do kilku razy częściej w porównaniu do standardowych monitorów. Dzięki temu uzyskiwana jest doskonała płynność obrazu oraz brak efektu smużenia nawet w czasie wyświetlania najbardziej wymagających grafik.
Szybkiczas reakcjito kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane. Absolutny MUST HAVE dla każdego rasowego gracza!
Zainspirowane przez ludzkie oko, zakrzywienie ekranu gwarantuje o wiele więcej realnych doświadczeń pozwalając Tobie prawdziwie zanurzyć się w grze. Według ekspertów immersja użytkownika w scenariusz gry czy nawet w biznesowe dane wyświetlane na ekranie powoduje wzrost skupienia, mniejsze rozpraszanie się a co za tym idzie wydajności i skuteczność przy pracy czy też lepsze wyniki w prowadzonej rozgrywce.
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
RozdzielczośćUWQHD (3440 x 1440) zapewnia powierzchnię wcześniej uzyskiwaną tylko w przypadku połączenia kliku ekranów. W końcu masz widok na całe pole walki!
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 34", 86.7cm34", 68.7cm |
| Panel | VA LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 3440x1440 (UWQHD) |
| Format obrazu | 21:9 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3000:1 |
| KontrastACR | 80M:1 |
| Czas reakcji | 0.4ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 797.2 x 333.7mm, 31.3 x 13.1" |
| Synchronizacja pozioma | 30 - 180KHz |
| Odświeżanie | 120Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.232mm |
| Wejście sygnału | DisplayPortx1HDMIx2USB-Cx1 (3440 x 1440@ 120Hz, PD 95W) |
| Porty USB | x4 (2x Type A v.3.2 Gen 1 (5Gbps, 4.5W) 2x Type C (5Gbps, 7.5W)) |
| USB-Cdock | x1 (Power delivery 95W, LAN, USB v.3.2 (Gen 1, 5Gbit)) |
| HDCP | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Ekstra | Wbudowana kamera internetowa 5 MP z automatycznym ustawianiem ostrości, mikrofonem i osłoną prywatności, kompatybilna z Windows Hello |
| RJ45(LAN) | x1 |
| KVM switch | tak |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, RU, JP, CZ, NL, PL |
| Przyciski | Joystick: Zasilanie/Menu (Wyśrodkuj), Naprzód/Wybór sygnału, Wstecz, W lewo, i-Style Colour/ECO/Redukcja niebieskiego światła, W prawo/Głośność |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Udogodnienia | kompatybilny z Kensington-lock™, DDC2B, Mac OSX |
| Parametry regulowane | regulacje obrazu (jasność, kontrast, Eco,ACR, OD, AdaptiveSync, redukcja rozmycia ruchu, technologia X-Res, Black Tuner), ustawienia kolorów (6-osiowa, i-Style Colour,redukcja niebieskiego światła, gamma, zakres RGB, temperatura kolorów), OSD (pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, czas OSD, tło OSD, DDC/CI, wyświetlanie informacji), język, różne (ostrość, regulacje trybu wideo, logo startowe, zasilanie LED, ładowanie USB, prędkość USB C), KVM (HDMI1, HDMI2,DisplayPort, USB C), wybór wejść, ustawienia audio (głośność, wycisz), webcam, przywróć |
| System zarządzania kablami | tak |
| Adaptive Sync (FreeSync) | FreeSyncPremium HDMI: 2560 x 1440 @48-100Hz, DP / USB-C: 3440 x 1440 @48-120Hz |
| Zakrzywiony ekran | tak |
| Regulacja wysokości | 150mm |
| Obrót stopy | 90°; ▷ 45°, ◁ 45° |
| Kąt pochylenia | 23° w górę; 5° w dół |
| Kolor | czarny, matowy |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | zakrzywiony |
| Zakres regulacji | wysokość, obrót, pochył |
| Kable | zasilający, USB,HDMI, DP,USB-C |
| Pozostałe | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC AC - 100V, 240/V, 50Hz |
| Zużycie energii | 55W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Certyfikaty | TCO Certified, CE, TÜV-GS, EAC, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 807 x 443 (592.5) x 239.5mm |
| Waga (bez pudła) | 9.7kg |
| Waga (z pudłem) | 14.2kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 940 x 500 x 198mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 34" |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się