-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 171,00 zł
Metody płatności:
Monitor informacyjno-reklamowy ProLite TW1023ASC-B2P z systemem Android to idealne narzędzie do środowisk o intensywnym użytkowaniu, takich jak sklepy, interaktywne punkty sprzedaży, punkty informacyjne lub branża hotelarska. Technologia Power over Ethernet (POE) umożliwia zarówno przesyłanie danych, jak i zasilanie za pomocą jednego kabla, co znacząco upraszcza instalację. Monitor może pracować w orientacji poziomej, pionowej lub stolikowej. Dzięki wbudowanej kamerze, mikrofonem i głośnikom oferuje nieograniczone możliwości instalacji interaktywnych.
Dzięki systemowi Android z łatwością można dostosować ekran do własnych potrzeb, instalując na nim dedykowane aplikacje.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie ściennym czy sufitowym zgodnym ze standardem VESA w danym rozmiarze. Uchwyt ten zagwarantuje także możliwość montażu monitora na wózku jezdnym, elektrycznej kolumnie czy też innych konstrukcjach zgodnym z VESA
Monitor opracowany w technologii gwarantującej certyfikat 24/7 – oznacza gotowość do pracy ciągłej 24 godziny 7 dni w tygodniu. Tylko najwyższej klasy sprzęt, zbudowany na wyselekcjonowanych podzespołach może spełniać takie kryteria
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
| Przekątna | 10.1″, 25.5cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1280×800 |
| Format obrazu | 16:10 |
| Jasność | 387 cd/m² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 1000:1 |
| Czas reakcji | 25ms |
| Kąty widzenia | ▷ 160° △ 160° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 216.6 x 135.4mm, 8.5 x 5.3″ |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.1692mm |
| Orientacja | pozioma, pionowa, face-up |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Grubość szkła | 1.25mm |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | palcem, w rękawiczce (lateks), |
| Przepuszczalność światła | 86% |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Twardość szkła | 6H |
| Porty USB | x4 (1 x 3.2 Gen1 (5Gbps, DC5V, 900mA), 2 x 2.0 (DC5V, 500mA), 1 x MICRO with OTG) |
| Ekstra | automatyczny obrót ekranu, kamera internetowa (5 megapiksele), mikrofon, gniazdo SD, powłoka zapobiegająca odciskami palców |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowane |
| Cyfrowe wyjścia sygnału | HDMIx1 |
| Wejścia audio | Mini jack x1 |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| RJ45(LAN) | x1 (PoE – IEEE802.3 at/Max. 30W) |
| Flicker free | tak |
| Przyciski | Zasilanie |
| WiFi | IEEE802.11a/b/g/n/ac |
| Maksymalny czas pracy bez przerwy | 24/7 |
| Tryb kiosk | tak |
| Zintegrowane oprogramowanie | Android 13 |
| Standard VESA | 75 x 75mm |
| Wygląd | Edge to edge glass |
| Obudowa | czarna, matowa |
| Osłona na kable | tak |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | adapter AC |
| Zasilacz | zewnętrzny |
| Zasilanie | DC 12 V |
| Zużycie energii | 18W typowo, 0.5W stand by |
| Certyfikaty | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 255 x 172 x 30.5mm |
| Ilość na palecie | 256pcs |
| Waga (bez pudła) | 0.8kg |
| Waga (z pudłem) | 1.36kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 398 x 223 x 68mm |
| Produkty z serii | TW2223AS-B2,TW1623AS-B1P |
| CPU | Rockchip RK3568 Quad-core A55*4 |
| GPU | G52 MP2 |
| Storage | 32Gb eMMC |
| Memory | 4GB DDR4 |
| Bluetooth | 5.2 |
| Applications | blokowanie aplikacji, zarządzanie czasem restartu, zarządzanie włączaniem/wyłączaniem zasilania, kalkulator, kalendarz, Chrome, alarm/zegar/timer/Stopwatch, zarządzanie plikami i folderami, porządkowanie albumów, Gmail, odtwarzanie plików audio, sklep Play, wyszukiwarka, preferencje systemowe, rejestrator dźwięku, odtwarzanie plików wideo |
| Wymiary palety szer. x wys. x gł. | 1000 x 1200 x 2150mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 10″ |
| Microphone | 1 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się