-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
8 912,00 zł
Metody płatności:
Elegancja i funkcjonalność spotykają się w modelu ProLite TE7515A -B1AG, należącym do serii TE15A marki iiyama. Ten 75″ panel 4K UHD to połączenie wysokiej precyzji, wydajności oraz nowoczesnego wyglądu, który podnosi standard każdej sali lekcyjnej czy konferencyjnej.Dzięki minimalistycznemu frontowi bez przycisków (z wyjątkiem dyskretnego przycisku zasilania), zintegrowanym uchwytom na pióra oraz stylowej dolnej ramce pokrytej tkaniną, która skrywa głośniki wysokiej jakości, TE7515A -B1AG staje się integralnym elementem wnętrza – czymś więcej niż tylko narzędziem.Technologia DeepContrast-IR+ oraz funkcja odrzucania dłoni (Palm Rejection) umożliwiają naturalne, precyzyjne pisanie na ekranie Optical Bonding, eliminując efekt paralaksy i zapewniając intuicyjną obsługę.Wyświetlacz działa w oparciu o iiWare 21E z systemem Android 14 i posiada certyfikat EDLA, co ułatwia integrację z rozwiązaniami Google. Obsługuje łączność WiFi 6, Bluetooth 5.0, NFC oraz czujnik ruchu PIR, zapewniając nie tylko wszechstronność, ale i większe bezpieczeństwo oraz efektywność energetyczną. Funkcje iiShare & EShare (bezprzewodowe udostępnianie ekranu) i iiControl DMS (zarządzanie urządzeniem) wspierają produktywną współpracę – niezależnie od tego, czy prowadzisz prezentację, lekcję czy sesję kreatywną.TE7515A -B1AG to coś więcej niż monitor interaktywny – to serce nowoczesnej przestrzeni pracy i nauki, stworzone z myślą o komunikacji, kreatywności i współpracy.
Google Enterprise Device License Agreement (EDLA) umożliwia łatwy dostęp do aplikacji Google, kont, plików oraz narzędzi do współpracy bezpośrednio z certyfikowanych przez Google wyświetlaczy iiyama. Zapewnia to płynną integrację z ekosystemem Google oraz pakietem Microsoft 365, co znacząco poprawia wygodę użytkowania, produktywność i współpracę we wszystkich środowiskach, zwłaszcza w sektorach edukacji i biznesu.
Wzmocnij swoje prezentacje dziękiiiWare21E, obejmującemu Google EDLA, iiControl (DMS), iiShare (Prezentacja Bezprzewodowa), Whiteboard, Cloud Drives, przeglądarka internetowa (iiBrowser) i menedżer plików za pośrednictwem intuicyjnego i przyjaznego dla użytkownika oprogramowania, które pozwala bez wysiłku zarządzać, dostosowywać i uzyskiwać dostęp do różnych aplikacji.
RozdzielczośćUHD (3840×2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie ściennym czy sufitowym zgodnym ze standardem VESA w danym rozmiarze. Uchwyt ten zagwarantuje także możliwość montażu monitora na wózku jezdnym, elektrycznej kolumnie czy też innych konstrukcjach zgodnym z VESA
iiyama, wyłącznie dla placówek edukacyjnych (żłobki, przedszkola, szkoły, licea, technika, uczelnie wyższe) oraz GOV (instytucje publiczne) umożliwia zakup rozszerzonej gwarancji do 5 lat za symboliczną kwotę 1 zł.
Powłoka antyrefleksyjna, którą dodatkowo pokryty jest cały ekran tego monitora niemal całkowicie eliminuje problem załamywania się światła na jego powierzchni i dodatkowo zabezpiecza go przed zabrudzeniami i zarysowaniami. Nie widać tak bardzo na niej odcisków palców czy kurzu.
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
| Przekątna | 74.5″, 189.3cm75″, 189.3cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 3840×2160 (4K) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 550 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1200:1 |
| Czas reakcji | 8ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 1650 x 928mm, 65 x 36.5″ |
| Kolory | 1.07B |
| Plamka | 0.430mm |
| Orientacja | pozioma |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Grubość szkła | 3.2mm |
| Punkty dotykowe | 40, 32pt writing (HID, wymagana kompatybilność z obsługiwanym systemem operacyjnym, 32pt Touch z Androidem) |
| Dotyk wykonywany | rysik, palcem, w rękawiczce (Pióro pasywne, obiekty nieprzezroczyste) |
| Przepuszczalność światła | 88% |
| Technologia dotykowa | DeepContrast-IR+ |
| Twardość szkła | 7H |
| Porty USB | x5 |
| HDCP | 2.2 |
| Ekstra | Czujniki: światła otoczenia, czytnik NFC, czujnik ruchu PIR, czujnik podniesienia pióra; gniazdo na opcjonalny komputer OPS, gniazdo karty Micro SD, 4x rysik dotykowy (powłoka antybakteryjna) |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx2DisplayPortx1USB-Cx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowaneS/PDIF(Optical) x1Mini jack x1 (Headphone) |
| Cyfrowe wyjścia sygnału | HDMIx1USB-Cx1 |
| Sterowanie | RS-232cx1 (DSUB 9pin) |
| Wejścia audio | Mini jack x1 |
| Monitor control output | OPS Slot x1 (Intel OPS 80pin) |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| RJ45(LAN) | x2 (Automatyczne przełączanie na PC i Androida, 1000 MB) |
| Flicker free | tak |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, RU, CZ, NL, PL, CAT, SV, FI, DA, NB |
| Przyciski | Zasilanie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. |
| WiFi | tak (WiFi-6, Bluetooth 5.0) |
| Parametry regulowane | Czujniki: światła otoczenia, czytnik NFC, czujnik ruchu PIR, czujnik podniesienia pióra; gniazdo na opcjonalny komputer OPS, gniazdo karty Micro SD, 4x rysik dotykowy (powłoka antybakteryjna) |
| Maksymalny czas pracy bez przerwy | 24/7 |
| Odtwarzanie multimediów | tak |
| Tryb kiosk | tak |
| Funkcja „palm rejection” | tak |
| PiP | tak |
| Zintegrowane oprogramowanie | iiWare21E (Android 14 OS) z Google EDLA, iiyama , iiControl (DMS), Whiteboard, iiBrowser, menedżer plików, dyski w chmurze i iiShare &ESharedo bezprzewodowego połączenia z urządzeniami Windows/iOS/Android |
| Plug&Play | DDC2B |
| Standard VESA | 800 x 400mm |
| Wygląd | cienkie ramki |
| Obudowa | metal |
| Konstrukcja bez wentylatora | tak |
| Rysik | x4 (Dwufunkcyjne końcówki, powłoka antybakteryjna) |
| Pilot | tak |
| Kable | zasilający (EU 3m, UK 3m), USB (3m),HDMI(3m) |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | Uchwyt do montażu ściennego (VESA 800×400), uchwyt do montażu kamery internetowej |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 – 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 216W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Certyfikaty | CB, CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, EPEAT, REACH (RoHS) |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 1710.2 x 1036.3 x 87.1mm |
| Waga (bez pudła) | 54.6kg |
| Waga (z pudłem) | 67.6kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 1860 x 1125 x 185mm |
| Pozostałe | MD-CAR2031-B1, MD-WLIFT2031-W1, UC-CAM10PRO-1, UC CAM120ULB-1, OPC51204BC-1, WP-D003C |
| MTBF | 50.000 godzin (wyłączając podświetlenie) |
| Gwarancja | Standard 3 lata / Dla edukacji 5 lat |
| Dokładność dotyku | +- 1mm |
| Hardware | CPU: RK3576 Octa-core A72*4 + A53*4, GPU: Mali G52 MC3, RAM: 16GB, ROM: 128GB |
| Warunki pracy – temperatura | 0°C – 40°C |
| Warunki składowania – temperatura | – 20°C – 60°C |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 75″ |
| Touch Glass | Szkło antyodblaskowe z powłoką antypołyskową, powłoka antybakteryjna, bardzo płynne pisanie, Optical Bonding |
| Microphone | 8-Array (8m voice-pickup) |
| EPEAT | EPEAT to program wspierania zakupu technologii informatycznych przyjaznych środowisku. Certyfikat EPEAT Bronze oznacza, że produkt spełnia wszystkie obowiązkowe kryteria wymagane do uzyskania certyfikatu EPEAT. Certyfikat jest ważny tylko po zarejestrowaniu przez iiyama danego produktu. Aby sprawdzić stan rejestracji w swoim państwie, wejdź na stronę www.epeat.net. |
| Kod EAN | 4948570124855 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Webcam_Nuc_bracket.pdf | Pobierz |
| EShare Network Requirements v7.4-e.pdf | Pobierz |
| RS232_RJ45(LAN)_Protocol_TExx13A-BxAG-e.zip | Pobierz |
| MAC AIR update to MACOS V11.6_UPDD_06_00_717.zip | Pobierz |
| ESHARE User Guide_V7.3_(20220906b)-e.pdf | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
| Mac OS Driver for OS version 10 & 11_UPDD_06_00_729.zip | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się