-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 639,00 zł
Metody płatności:
Dzięki rozdzielczości 1920×1080 Full HD i 10-punktowej technologii dotykowej Projective Capacitive, ProLite T1624MSC zapewnia płynną i dokładną reakcję na dotyk. Panel wyposażony w technologię IPS oferuje wyjątkową wydajność kolorów i szerokie kąty widzenia, co czyni go doskonałym wyborem dla szerokiej gamy wymagających interaktywnych aplikacji. Użytkownicy mogą skorzystać z odchylanej podstawy, dzięki której monitor można rozłożyć całkowicie płasko i używać go jako tabletu. T1624MSC wyposażony jest w kilka wejść i slot kart SD, a także głośniki stereo zapewniające dobrą jakość dźwięku. Idealny ekran do wyświetlania małych interaktywnych treści Digital Signage, do zastosowania w InStore Retail i interaktywnych prezentacji.
Monitor opracowany w technologii gwarantującej certyfikat 24/7 – oznacza gotowość do pracy ciągłej 24 godziny 7 dni w tygodniu. Tylko najwyższej klasy sprzęt, zbudowany na wyselekcjonowanych podzespołach może spełniać takie kryteria
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 15.6″, 39.5cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920×1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 385 cd/m² z panelem dotykowym |
| Kontrast statyczny | 800:1 |
| Czas reakcji | 25ms |
| Kąty widzenia | ▷ 170° △ 160° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 344.16 x 193.59mm, 13.5 x 7.6″ |
| Synchronizacja pozioma | 30. – 84.kHz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.17925mm |
| Orientacja | pozioma, pionowa, face-up |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Grubość szkła | 1.8mm |
| Punkty dotykowe | 10 |
| Dotyk wykonywany | palcem, w rękawiczce (lateks), |
| Przepuszczalność światła | 85% |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Twardość szkła | 6H |
| Porty USB | 2x 2.0 |
| Ekstra | media player, gniazdo SD |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowane |
| Wejścia audio | Mini jack x1 |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| Przyciski | Zasilania/wejście, przycisk nawigacyjny (góra, dół, lewo, prawo, odtwarzanie/enter, pauza), menu/wyjście |
| Parametry regulowane | Zdjęcia, muzyka, wideo, kalendarz, ustawienia (język OSD, auto odtwarzanie, tryb powtarzania, czas pokazu slajdów, czas, tryb wyświetlania, jasność, kontrast, nasycenie, auto zasilanie, przywrócenie ustawień fabrycznych) |
| Maksymalny czas pracy bez przerwy | 24/7 |
| Standard VESA | 100 x 100mm |
| Wygląd | Edge to edge glass |
| Obudowa | czarna, matowa |
| Kable | USB,HDMI |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | adapter AC |
| Zasilacz | zewnętrzny |
| Zasilanie | DC 12 V |
| Zużycie energii | 7W typowo, 0.5W stand by, 0.1W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Certyfikaty | CE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 388 x 245 x 159.5mm |
| Waga (bez pudła) | 2.6kg |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Energy efficiency class (Regulation (EU) 2017/1369) | E |
| Przekątna | 16″ |
| Kod EAN | 4948570120451 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się