-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
9 432,99 zł
Metody płatności:
TE7512MIS-B4AGG to interaktywny monitor 4K UHD, stworzony z myślą o usprawnieniu współpracy, komunikacji i zaangażowania użytkowników. Jest wyposażony w kluczowe technologie, takie jak ekran LCD DLED Zero Airgap eliminujący efekt paralaksy, precyzyjną technologię PureTouch-IR, system iiWare 13E z Androidem 14, WiFi oraz narzędzie do zarządzania urządzeniami iiyama DMS. Wszystko to sprawia, że monitor staje się niezastąpionym wsparciem w nowoczesnych biurach i placówkach edukacyjnych.Nowy interfejs 4K z profilami użytkowników umożliwia łatwe logowanie i dostęp do własnych aplikacji oraz danych w chmurze, a także harmonizację z istniejącą infrastrukturą, pozwalając na pełne wykorzystanie potencjału aplikacji Windows i Office. iiyama TE7512MIS-B4AG staje się wysoce spersonalizowanym i elastycznym urządzeniem w dynamicznym środowisku hybrydowym.Dzielenie się bezprzewodowo staje się teraz prostsze niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki aplikacji iiyama Share i EShare, umożliwiając łatwe generowanie pomysłów i efektywną współpracę w firmie lub szkole. Zwiększ poziom interaktywności dzięki monitorom iiyama TE12 SERIES i wykorzystaj potencjał przyszłości komunikacji wizualnej.
Google Enterprise Device License Agreement (EDLA) umożliwia łatwy dostęp do aplikacji Google, kont, plików oraz narzędzi do współpracy bezpośrednio z certyfikowanych przez Google wyświetlaczy iiyama. Zapewnia to płynną integrację z ekosystemem Google oraz pakietem Microsoft 365, co znacząco poprawia wygodę użytkowania, produktywność i współpracę we wszystkich środowiskach, zwłaszcza w sektorach edukacji i biznesu.
RozdzielczośćUHD (3840×2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie ściennym czy sufitowym zgodnym ze standardem VESA w danym rozmiarze. Uchwyt ten zagwarantuje także możliwość montażu monitora na wózku jezdnym, elektrycznej kolumnie czy też innych konstrukcjach zgodnym z VESA
Monitor opracowany w technologii gwarantującej certyfikat 24/7 – oznacza gotowość do pracy ciągłej 24 godziny 7 dni w tygodniu. Tylko najwyższej klasy sprzęt, zbudowany na wyselekcjonowanych podzespołach może spełniać takie kryteria
iiyama, wyłącznie dla placówek edukacyjnych (żłobki, przedszkola, szkoły, licea, technika, uczelnie wyższe) oraz GOV (instytucje publiczne) umożliwia zakup rozszerzonej gwarancji do 5 lat za symboliczną kwotę 1 zł.
Powłoka antyrefleksyjna, którą dodatkowo pokryty jest cały ekran tego monitora niemal całkowicie eliminuje problem załamywania się światła na jego powierzchni i dodatkowo zabezpiecza go przed zabrudzeniami i zarysowaniami. Nie widać tak bardzo na niej odcisków palców czy kurzu.
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
| Przekątna | 75″, 189.3cm |
| Panel | VA DLED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 3840×2160 (4K) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 5000:1 |
| Czas reakcji | 6.5ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 1650 x 928mm, 65 x 36.5″ |
| Synchronizacja pozioma | 30 – 135KHz |
| Kolory | 1.07B |
| Plamka | 0.430mm |
| Orientacja | pozioma |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Grubość szkła | 3mm |
| Punkty dotykowe | 40 |
| Dotyk wykonywany | rysik, palcem, w rękawiczce (Pióro pasywne, obiekty nieprzezroczyste) |
| Przepuszczalność światła | 92% |
| Technologia dotykowa | infrared |
| Twardość szkła | 7H |
| Porty USB | x5 (odtwarzanie multimediów / urządzenia peryferyjne / pamięć – przód: 2x USB 3.2 (Gen 1, 5Gbit), 1xUSB-C3.2 (Gen 1, 5Gbit, 65W PD), bok: 2x USB 3.2 (Gen 1, 5Gbit), tył: 1xUSB-C2.0 (Gen 1, 5Gbit, 15W PD)) |
| HDCP | HDMI1: 2.1, USB-C: 2.2 |
| Ekstra | gniazdo na opcjonalny komputer typu OPS Slot PC, 4x pióro dotykowe |
| Analogowe wejścia sygnału | VGAx1 |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx2DisplayPortx1USB-Cx2 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowaneMini jack x1S/PDIF(Optical) x1 |
| Cyfrowe wyjścia sygnału | HDMIx1 |
| Sterowanie | IR x1RS-232cx1 (DSUB 9pin)RJ45(LAN) x1 (LAN Control) |
| Wejścia audio | Mini jack x1 |
| Monitor control output | OPS Slot x1 |
| Blokada przycisków OSD | tak |
| RJ45(LAN) | x2 (Automatyczne przełączanie na PC i Androida, 1000 MB) |
| Redukcja niebieskiego światła | tak |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, RU, CZ, NL, PL, SV, FI, DA, NB |
| Przyciski | Zasilanie, Wskaźnik zasilania, Czujnik zdalny, Czujnik światła |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. |
| WiFi | tak (WiFi 6 – Dwuzakresowy moduł WiFi (2,4 GHz / 5 GHz), Standard Wi-Fi: IIEEE 802.11 a / b / g / n / ac / ax, Obsługa Bluetooth: 2.1+EDR / 3.0 / 4.x / 5.0) |
| Parametry regulowane | ustawienia ogólne (wejście, głośność, podświetlenie), ustawienia dźwięku (głośność, bass, tony wysokie, balans, tryb dźwięku, wycisz), ustawienia ekranu (aspekt ratio, pixel shift), ustawienia wyświetlania (jasność, kontrast, barwa, ostrość, tryb wyświetlania, temp. kolorów), regulacje (pozycja horyzontalna, pozycja wertykalna, zegar, faza, auto), ustawienia (bezprzewodowe & sieć, osobiste, wejście i wyjście, aplikacja, system) |
| Maksymalny czas pracy bez przerwy | 24/7 |
| Odtwarzanie multimediów | tak |
| Tryb kiosk | tak |
| Zintegrowane oprogramowanie | iiWare13E (Android 14 OS) z Google EDLA, iiyama DMS, Note, File Manager, Cloud Drives, WPS Office, iiyama Share iESharedo bezprzewodowego połączenia z urządzeniami Windows/iOS/Android. |
| Plug&Play | DDC2B |
| Szerokość ramki (boki, góra, dół) | 16.5mm, 16.5mm, 45mm |
| Standard VESA | 800 x 400mm |
| Wygląd | cienkie ramki |
| Obudowa | metal |
| Konstrukcja bez wentylatora | tak |
| Rysik | x4 (Rysik z dwiema końcówkami) |
| Pilot | tak |
| Kable | zasilający, USB,HDMI |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | Wspornik montażowy do NUC, Wspornik montażowy do kamery internetowej |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 – 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 174W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Certyfikaty | CB, CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, EPA 8.0 (RoHS) |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 1709 x 1020 x 98mm |
| Waga (bez pudła) | 39kg |
| Waga (z pudłem) | 51.5kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 1863 x 1148 x 225mm |
| Pozostałe | OPS Slot PC |
| MTBF | 50.000 godzin (wyłączając podświetlenie) |
| Powiązane produkty | TE6512MIS-B4AG,TE8612MIS-B4AG |
| Gwarancja | Standard 3 lata / Dla edukacji 5 lat |
| Dokładność dotyku | +- 1.5mm |
| Hardware | CPU: RK3576 Octa-core A72*4 + A53*4, GPU: Mali G52 MC3, RAM: 8GB, ROM: 128GB |
| Dynamic contrast | 8000:1 |
| Warunki pracy – temperatura | 0°C – 40°C |
| Warunki składowania – temperatura | – 20°C – 60°C |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Przekątna | 75″ |
| Touch Glass | Powłoka szklana AG, Zero-Gap Air Bonding |
| Kod EAN | 4948570125494 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się