-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
3 519,00 zł
Metody płatności:
ProLite LH5564UHS-B1AG to 55″ wyświetlacz 4K UHD stworzony z myślą o skutecznej komunikacji wizualnej w biznesie. Dzięki systemowi Android 14, oprogramowaniu iiSignage² (CMS), iiControl (DMS) oraz iiShare (bezprzewodowa prezentacja), zarządzanie contentem staje się wyjątkowo proste. Wyposażony w moduł WiFi, umożliwia zdalne dostarczanie treści i zapewnia niezawodną pracę 24/7. Idealnie sprawdzi się w handlu detalicznym, biurach, hotelarstwie czy gastronomii, przyciągając uwagę odbiorców dzięki wszechstronnej konstrukcji i wysokiej jasności obrazu.
FailOverto funkcja, która automatycznie wykrywa źródła wejściowe. Gdy nie ma sygnału na domyślnym wejściu, automatycznie przełączy się na następne dostępne wejście.FailOverpozwala klientom nadać priorytet wielu wejściom (w tym przeglądarkom, odtwarzaczom multimediów i niestandardowym) i zapewnia, że treści są zawsze aktywnie wyświetlane.
RozdzielczośćUHD (3840×2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie ściennym czy sufitowym zgodnym ze standardem VESA w danym rozmiarze. Uchwyt ten zagwarantuje także możliwość montażu monitora na wózku jezdnym, elektrycznej kolumnie czy też innych konstrukcjach zgodnym z VESA
Monitor opracowany w technologii gwarantującej certyfikat 24/7 – oznacza gotowość do pracy ciągłej 24 godziny 7 dni w tygodniu. Tylko najwyższej klasy sprzęt, zbudowany na wyselekcjonowanych podzespołach może spełniać takie kryteria
Panel VA gwarantuje doskonały współczynnik kontrastu, dzięki czemu wszystkie niuanse między jasnymi i ciemnymi kolorami są doskonale widoczne. VA to także szerokie kąty widzenia a przede wszystkim doskonała czerń.
Powłoka antyrefleksyjna, którą dodatkowo pokryty jest cały ekran tego monitora niemal całkowicie eliminuje problem załamywania się światła na jego powierzchni i dodatkowo zabezpiecza go przed zabrudzeniami i zarysowaniami. Nie widać tak bardzo na niej odcisków palców czy kurzu.
iiSignage²to najnowsza platforma online do zarządzania treściami digital signage, która umożliwia ich łatwą prezentację oraz bezpieczne zarządzanie podłączonymi wyświetlaczami. System do zarządzania treścią (CMS) daje Ci całkowitą kontrolę nad wyświetlanym przekazem, w sposób zdalny i bezpieczny. Nie ważne czy wyświetlasz menu w restauracji, które zmienia się automatycznie dostosowując do pory dnia czy treści reklamowe w swoim sklepie czy salonie. Nieważne czy masz podłączone do konta 2 czy 150 monitorów – z jednego miejsca kontrolujesz je wszystkie. To prawdziwy gamechanger w zarządzaniu kontentem na monitorach wielkoformatowych – dodatkowo o, całkowicie ZA DARMO dla monitorów iiyama! (zobacz film prezentujący podstawowe funkcje systemuTUTAJoraz stronę poświęconą temu systemowiTUTAJ)
Monitory z serii Ultra Slim cechuje ultracienka ramka obudowy. Są więc one szczególnie polecane do tworzenia stanowisk składających się z kilku połączonych wyświetlaczy.
| Przekątna | 55″, 138.7cm |
| Panel | VA LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 3840×2160 (4K) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 5000:1 |
| Czas reakcji | 6.5ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 1209.6 x 680.4mm, 47.6 x 26.8″ |
| Synchronizacja pozioma | 57 – 62kHz |
| Odświeżanie | 60Hz |
| Kolory | 1.07G (8 Bits+FRC) (NTSC 72%) |
| Plamka | 0.315mm |
| Zapobieganie wypaleniu obrazu | tak |
| Orientacja | pozioma, pionowa |
| Porty USB | 2x 2.0 |
| HDCP | v.1.4 & 2.0 |
| Ekstra | Dołączony zestaw do montażu na ścianie (VESA 400x400mmmm) |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx2USB-Cx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowaneMini jack x1 (3.5mm) |
| Sterowanie | RJ45(LAN) x1RS-232cx1 (2.5mm sub-mini jack)IR x1 (3.5mm stereo mini) |
| Monitor control output | RS-232cx1 (2.5mm)IR loop through x1 (3.5mm) |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, CN, RU, JP, CZ, NL, PL, SV, FI, DA, NB |
| Przyciski | Wskaźnik zasilania, Przycisk zasilania, Czujnik zdalnego sterowania |
| WiFi | tak (Wbudowany, 2.4G/ 5G) |
| Parametry regulowane | sieć (status, WiFi, Ethernet, Hotspot), obraz (jasność, kontrast, ostrość, poziom czerni, odcień, kolor, redukcja szumów, wybór gamma, temperatura barwowa, kontrola kolorów, reset obrazu), dźwięk (balans, wysokie tony, bas, głośność, wyjście audio, max. głośność, min. głośność, wyciszenie, synchronizacja wyjścia audio, ustawienia głośnika, reset audio), ustawienia OSD (wygaszenie OSD, pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, przejrzystość OSD, informacje OSD), ogólne (logo i animacje, tapeta, brak sygnału obrazy, harmonogram, wyłącznik czasowy), ekran (tryb powiększenia, niestandardowe powiększenie, rotacja systemu, reset ekranu), urządzenie (status zasilania, RS232 routing, sterowanie IR, oszczędzanie energii, zapisywanie panelu, inne), kanał (uruchamianie na źródle, zmiana nazwy kanału wejściowego, wykrywanie utraty sygnału, wersja HDMI), system (język, aktualizacja systemu, reset ustawień, przywracanie ustawień fabrycznych, ustawienia systemu Android), administrator (blokada menu, sala konferencyjna,HDMICEC, udostępnianie ekranu, tryb gotowości Miracast, log eksport) |
| Maksymalny czas pracy bez przerwy | 24/7 |
| Odtwarzanie multimediów | tak |
| Zintegrowane oprogramowanie | Android 14 OS,iiSignage², iiControl, iiShare,EShare,FailOver, TeamViewer, PDF & Media Player, iiBrowser, File manager |
| Plug&Play | DDC2B |
| FailOver | tak |
| Szerokość ramki (boki, góra, dół) | 14.5mm, 14.3mm, 14.3mm |
| Standard VESA | 400 x 400mm |
| Wygląd | cienkie ramki |
| Obudowa | metal |
| Konstrukcja bez wentylatora | tak |
| Pilot | tak |
| Kable | zasilający (1.8m),HDMI(1.8m),RS-232c(1.8m) |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | Uchwyt do montażu na ścianie, prowadnica do montażu na ścianie, śruby, kotwy do śrub, naklejki na otwory na śruby |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 – 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 135W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH (UKCA, RoHS2.0, PFOS) |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 1238.4 x 709.2 x 70mm |
| Waga (bez pudła) | 13kg |
| Waga (z pudłem) | 18.5kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 1390 x 830 x 144mm |
| MTBF | 50.000 godzin (wyłączając podświetlenie) |
| Hardware | CPU: A73*4, GPU: G52 MC1, RAM: 4GB, ROM: 32GB |
| Warunki pracy – temperatura | 0°C – 40°C |
| Warunki składowania – temperatura | – 20°C – 60°C |
| Przekątna | 55″ |
| Kod EAN | 4948570125319 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się