-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
5 627,00 zł
Metody płatności:
ProLite LH6581UHSG-1AG to nie tylko wyświetlacz do zastosowańdigital signage – to element wystroju, który podkreśla charakter nowoczesnych przestrzeni, w których design ma znaczenie. Ten 65-calowy ekran 4K UHD łączy najnowszą technologię z wyjątkową elastycznością, idealnie wpisując się w estetyczne, artystyczne i ekskluzywne wnętrza komercyjne.To, co wyróżnia model LH6581UHSG-1AG, to innowacyjna, zdejmowana ramka – magnetycznie mocowana i łatwa do personalizacji za pomocą wybranych oklein lub wzorów. Niezależnie od tego, czy chcesz, by harmonijnie wtopił się w wystrój stylowego butiku, dopełnił przestrzeń galerii sztuki, czy dodał charakteru eleganckiemu lobby – ten wyświetlacz dopasuje się do Twojej wizji.Z systemem operacyjnym Android 14 oraz wyposażeniem w iiSignage² (system zarządzania treścią), iiControl (zdalne zarządzanie urządzeniami) i iiShare (bezprzewodowa prezentacja), zarządzanie treścią staje się proste i intuicyjne. Wbudowane WiFi, niezawodna praca 24/7 oraz doskonałe opcje łączności zapewniają, że LH6581UHSG-1AG łączy elegancję z funkcjonalnością.Powłoka Anti-Glare, smukły profil oraz wszechstronne opcje instalacji gwarantują, że Twój przekaz będzie widoczny, a przestrzeń zachowa elegancki charakter.
FailOverto funkcja, która automatycznie wykrywa źródła wejściowe. Gdy nie ma sygnału na domyślnym wejściu, automatycznie przełączy się na następne dostępne wejście.FailOverpozwala klientom nadać priorytet wielu wejściom (w tym przeglądarkom, odtwarzaczom multimediów i niestandardowym) i zapewnia, że treści są zawsze aktywnie wyświetlane.
RozdzielczośćUHD (3840×2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie ściennym czy sufitowym zgodnym ze standardem VESA w danym rozmiarze. Uchwyt ten zagwarantuje także możliwość montażu monitora na wózku jezdnym, elektrycznej kolumnie czy też innych konstrukcjach zgodnym z VESA
Monitor opracowany w technologii gwarantującej certyfikat 24/7 – oznacza gotowość do pracy ciągłej 24 godziny 7 dni w tygodniu. Tylko najwyższej klasy sprzęt, zbudowany na wyselekcjonowanych podzespołach może spełniać takie kryteria
Panel VA gwarantuje doskonały współczynnik kontrastu, dzięki czemu wszystkie niuanse między jasnymi i ciemnymi kolorami są doskonale widoczne. VA to także szerokie kąty widzenia a przede wszystkim doskonała czerń.
Powłoka antyrefleksyjna, którą dodatkowo pokryty jest cały ekran tego monitora niemal całkowicie eliminuje problem załamywania się światła na jego powierzchni i dodatkowo zabezpiecza go przed zabrudzeniami i zarysowaniami. Nie widać tak bardzo na niej odcisków palców czy kurzu.
Monitory z serii Ultra Slim cechuje ultracienka ramka obudowy. Są więc one szczególnie polecane do tworzenia stanowisk składających się z kilku połączonych wyświetlaczy.
| Przekątna | 64.5″, 164cm |
| Panel | VA LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 3840×2160 (4K) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 5000:1 |
| Czas reakcji | 6.5ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 1428.5 x 803.5mm, 56.2 x 31.6″ |
| Synchronizacja pozioma | 28 – 160kHz |
| Kolory | 1.07G (8 Bits+FRC) (NTSC 72%) |
| Plamka | 0.372mm |
| Zapobieganie wypaleniu obrazu | tak |
| Orientacja | pozioma, pionowa |
| Porty USB | 2x 2.0 |
| HDCP | 1.4 / 2.0 |
| Ekstra | Dołączony zestaw do montażu na ścianie (VESA 400x400mm) |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx2USB-Cx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowaneMini jack x1 (3.5mm) |
| Cyfrowe wyjścia sygnału | USB-Cx1 |
| Sterowanie | RJ45(LAN) x1RS-232cx1 (2.5mm sub-mini jack)IR x1 (3.5mm stereo mini) |
| Monitor control output | RS-232cx1 (2.5mm)IR loop through x1 (3.5mm) |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, CN, RU, JP, CZ, NL, PL, SV, FI, DA, NB |
| Przyciski | Zasilanie (długie naciśnięcie powoduje wyświetlenie menu szybkiego dostępu (źródło, głośność +, głośność -, jasność +, jasność -, odblokowanie dotykowe) |
| WiFi | tak (Wbudowany, 2.4G/ 5G) |
| Parametry regulowane | sieć (status, WiFi, Ethernet, Hotspot), obraz (jasność, kontrast, ostrość, poziom czerni, odcień, kolor, redukcja szumów, wybór gamma, temperatura barwowa, kontrola kolorów, reset obrazu), dźwięk (balans, wysokie tony, bas, głośność, wyjście audio, max. głośność, min. głośność, wyciszenie, synchronizacja wyjścia audio, ustawienia głośnika, reset audio), ustawienia OSD (wygaszenie OSD, pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, przejrzystość OSD, informacje OSD), ogólne (logo i animacje, tapeta, brak sygnału obrazy, harmonogram, wyłącznik czasowy), ekran (tryb powiększenia, niestandardowe powiększenie, rotacja systemu, reset ekranu), urządzenie (status zasilania, RS232 routing, sterowanie IR, oszczędzanie energii, zapisywanie panelu, inne), kanał (uruchamianie na źródle, zmiana nazwy kanału wejściowego, wykrywanie utraty sygnału, wersja HDMI), system (język, aktualizacja systemu, reset ustawień, przywracanie ustawień fabrycznych, ustawienia systemu Android), administrator (blokada menu, sala konferencyjna,HDMICEC, udostępnianie ekranu, tryb gotowości Miracast, log eksport) |
| Maksymalny czas pracy bez przerwy | 24/7 |
| Odtwarzanie multimediów | tak |
| Zintegrowane oprogramowanie | Android 14 OS,iiSignage², iiControl, iiShare,EShare, TeamViewer, PDF & Media Player, iiBrowser, File manager |
| Plug&Play | DDC2B |
| FailOver | tak |
| Standard VESA | 400 x 400mm |
| Wygląd | cienkie ramki |
| Obudowa | metal |
| Konstrukcja bez wentylatora | tak |
| Pilot | tak |
| Kable | zasilający (1.8m),HDMI(1.8m),RS-232c(1.8m) |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | Uchwyt do montażu na ścianie, prowadnica do montażu na ścianie, śruby, kotwy do śrub, naklejki na otwory na śruby |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 – 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 118W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH (UKCA, RoHS2.0, PFOS) |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 1467.7 x 842.4 x 46mm |
| Waga (bez pudła) | 26.3kg |
| Waga (z pudłem) | 33.9kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 1640 x 1020 x 178mm |
| MTBF | 50.000 godzin (wyłączając podświetlenie) |
| Hardware | CPU: MTK9679 Quad-core A73*4, GPU: G52 MC1, RAM: 4GB, ROM: 32GB |
| Warunki pracy – temperatura | 0°C – 40°C |
| Warunki składowania – temperatura | – 20°C – 60°C |
| Przekątna | 65″ |
| Kod EAN | 4948570125623 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się