-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
7 741,00 zł
Metody płatności:
Podnieś poziom komunikacji wizualnej dzięki LH8664UHS-B2AG i uwolnij nowe możliwości dla swojej firmy. Ten wyświetlacz o wysokiej jasności 500 cd/m² jest potężnym narzędziem biznesowym, które przenosi działania marketingowe i komunikacyjne na wyższy poziom. Dzięki systemowi operacyjnemu Android 11, oprogramowaniu do zarządzania treścią iiSignage², funkcjom Signal FailOver i EShare, LH8664UHS-B2AG oferuje prostą obsługę, dzięki czemu tworzenie, zarządzanie i udostępnianie treści jest bardzo proste. Dzięki łączności Wi-Fi wyświetlacz jest gotowy do zdalnego dostarczania treści za pośrednictwem sieci lub można wybrać sterowanie przez sieć LAN.Wszechstronna orientacja, elegancki wygląd i niezawodność 24/7 zapewniają płynną integrację z każdym środowiskiem biznesowym. Niezależnie od tego, czy jest używany w handlu detalicznym, środowisku korporacyjnym, hotelarstwie czy edukacji, LH8664UHS-B2AG bez wątpienia przyciągnie uwagę odbiorców.
Dzięki systemowi Android z łatwością można dostosować ekran do własnych potrzeb, instalując na nim dedykowane aplikacje.
FailOverto funkcja, która automatycznie wykrywa źródła wejściowe. Gdy nie ma sygnału na domyślnym wejściu, automatycznie przełączy się na następne dostępne wejście.FailOverpozwala klientom nadać priorytet wielu wejściom (w tym przeglądarkom, odtwarzaczom multimediów i niestandardowym) i zapewnia, że treści są zawsze aktywnie wyświetlane.
RozdzielczośćUHD (3840×2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie ściennym czy sufitowym zgodnym ze standardem VESA w danym rozmiarze. Uchwyt ten zagwarantuje także możliwość montażu monitora na wózku jezdnym, elektrycznej kolumnie czy też innych konstrukcjach zgodnym z VESA
Monitor opracowany w technologii gwarantującej certyfikat 24/7 – oznacza gotowość do pracy ciągłej 24 godziny 7 dni w tygodniu. Tylko najwyższej klasy sprzęt, zbudowany na wyselekcjonowanych podzespołach może spełniać takie kryteria
Powłoka antyrefleksyjna, którą dodatkowo pokryty jest cały ekran tego monitora niemal całkowicie eliminuje problem załamywania się światła na jego powierzchni i dodatkowo zabezpiecza go przed zabrudzeniami i zarysowaniami. Nie widać tak bardzo na niej odcisków palców czy kurzu.
iiSignage²to najnowsza platforma online do zarządzania treściami digital signage, która umożliwia ich łatwą prezentację oraz bezpieczne zarządzanie podłączonymi wyświetlaczami. System do zarządzania treścią (CMS) daje Ci całkowitą kontrolę nad wyświetlanym przekazem, w sposób zdalny i bezpieczny. Nie ważne czy wyświetlasz menu w restauracji, które zmienia się automatycznie dostosowując do pory dnia czy treści reklamowe w swoim sklepie czy salonie. Nieważne czy masz podłączone do konta 2 czy 150 monitorów – z jednego miejsca kontrolujesz je wszystkie. To prawdziwy gamechanger w zarządzaniu kontentem na monitorach wielkoformatowych – dodatkowo o, całkowicie ZA DARMO dla monitorów iiyama! (zobacz film prezentujący podstawowe funkcje systemuTUTAJoraz stronę poświęconą temu systemowiTUTAJ)
Monitory z serii Ultra Slim cechuje ultracienka ramka obudowy. Są więc one szczególnie polecane do tworzenia stanowisk składających się z kilku połączonych wyświetlaczy.
AplikacjaEShareobsługuje technologie AirPlay, Chromecast i Miracast, aby ułatwić streamowanie zawartości z Twojego urządzenia na duży ekran. Aplikacja kliencka dostępna jest do pobrania za darmo na wszystkie platformy (link). Umożliwi Ci udostępnienie ekranu komputera pc, macbooka, tabletu, telefonu w formie całego ekranu , rozszerzonego ekranu lub udostępnionego okna. Umożliwia tez zwrotną komunikację dla innych odbiorców treści, którzy na swoich urządzeniach mogą oglądać z blika prezentowane na ekranie treści.
| Przekątna | 85.6″, 217.4cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 3840×2160 (4K) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1200:1 |
| Czas reakcji | 8ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 1895 x 1066mm, 74.6 x 41.9″ |
| Synchronizacja pozioma | 28 – 160kHz |
| Odświeżanie | 60Hz |
| Kolory | 1.07G (8 Bits+FRC) (NTSC 72%) |
| Plamka | 0.493mm |
| Zapobieganie wypaleniu obrazu | tak |
| Orientacja | pozioma, pionowa |
| Porty USB | 2x 2.0 |
| HDCP | v.1.4 & 2.2 |
| Ekstra | Dołączony zestaw do montażu na ścianie (VESA 800×600 mm) |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx3 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowaneMini jack x1 (3.5mm) |
| Sterowanie | RJ45(LAN) x1RS-232cx1 (2.5mm sub-mini jack)IR x1 (3.5mm stereo mini) |
| Wejścia audio | Mini jack x1 |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, CN, RU, JP, CZ, NL, PL, SV, FI, DA, NB |
| Przyciski | Power button, Power Indicator, Remote Sensor |
| WiFi | tak (Wbudowany, 2.4G/ 5G) |
| Parametry regulowane | obraz (jasność, kontrast, ostrość, poziom czerni, ton, kolor, redukcja szumów, selekcja gamma, temperatura kolorów, kontrola koloru, powiększanie, reset ustawień obrazu), ekran (tryb powiększania, niestandardowe powiększanie, reset ustawień ekranu), dźwięk (balans, wysokie tony, niskie tony, głośność, wyjście audio, maksymalna głośność, minimalna głośność, wyciszenie, synchronizacja wyjścia audio, ustawienia głośnika, reset ustawień dźwięku), konfiguracja 1 (stan włączenia, oszczędzanie panelu, routing RS232, źródło uruchomienia, WOL, reset konfiguracji, ustawienia fabryczne), konfiguracja 2 (OSD timeout, pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, obrót, informacja OSD, logo i animacje, logo startowe, ustawienia animacji, ID monitora, informacje monitora, wersjaHDMI, reset konfiguracji), opcje zaawansowane (kontrola pilota, wyłącznik czasowy, harmonogram,HDMIwith one wire,HDMIwith one wire power off, auto wykrywanie sygnału, język, przeźroczystość menu OSD, oszczędzanie energii, reset opcji zaawansowanych), ustawienia Android (sieć i internet, aplikacje i powiadomienia, wyświetlacz, signage display, zabezpieczenie, system, o urządzeniu) |
| Maksymalny czas pracy bez przerwy | 24/7 |
| Odtwarzanie multimediów | tak |
| Zintegrowane oprogramowanie | Android 11 OS,iiSignage²,FailOver,EShare |
| Plug&Play | DDC2B |
| FailOver | tak |
| Szerokość ramki (boki, góra, dół) | 14mm, 14mm, 16mm |
| Standard VESA | 800 x 600mm |
| Wygląd | cienkie ramki |
| Obudowa | metal |
| Konstrukcja bez wentylatora | tak |
| Pilot | tak |
| Kable | zasilający (1.8m),HDMI(1.8m),RS-232c(1.8m) |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | Uchwyt do montażu na ścianie, prowadnica do montażu na ścianie, śruby, kotwy do śrub, naklejki na otwory na śruby |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 – 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 145W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Certyfikaty | CB, CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 1938 x 1109 x 79.5mm |
| Waga (bez pudła) | 47.9kg |
| Waga (z pudłem) | 62.2kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 2125 x 1275 x 275mm |
| MTBF | 50.000 godzin (wyłączając podświetlenie) |
| Hardware | Soc: MT9630, CPU: A73*4, GPU: G52 MP2, RAM: 2GB, ROM: 16GB |
| Warunki pracy – temperatura | 0°C – 40°C |
| Warunki składowania – temperatura | – 20°C – 60°C |
| Przekątna | 86″ |
| Kod EAN | 4948570124916 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się