-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
8 377,14 zł
Metody płatności:
Ten monitor typu open frame o rozdzielczości 4K UHD (3840×2160) został wyposażony w technologię pojemnościową z 15 punktami dotykowymi, która gwarantuje płynną i dokładną reakcję na dotyk. To idealny ekran dla integratorów kiosków i doskonały do zastosowania jako zabudowany szkłem wyświetlacz w punktach sprzedaży. Jest wyposażony w metalową obudowę, posiada klasyfikację 60950-1 wydaną na podstawie badania metodą spadającej kuli. Jego szklana powierzchnia typu edge-to-edge jest odporna na zarysowania. Nadaje się doskonale do wymagających środowisk i trybu pracy 24/7. Opcjonalne zewnętrzne wsporniki montażowe: OMK4-2.
Dziękujemy, że rozważasz zakup monitora z outletu! To bardzoEKO-odpowiedzialnea także atrakcyjne finansowo posunięcie :)Co musisz wiedzieć o monitorach z outletu?Ekrany te są kategorią monitorów używanych. Mogą pochodzić ze zwrotów konsumenckich, wystaw, targów czy programów demo. Są tam także monitory pochodzące z serwisu. W kategorii tej znajdziesz również monitory fabrycznie nowe ale z uszkodzonym opakowaniem, które nie mogły zostać sprzedane w oficjalnym kanale.Co ważne?Każdy monitor przed sprzedażą jest DOKŁADNIE SPRAWDZONY. Jego stan jest zbliżony do fabrycznie nowego oraz posiada wszystkie akcesoria, jakie ma produkt nieużywany. Monitory z outletu mogą (ale nie muszą) posiadać bad pixele (wygaszone lub zawieszone).Zawsze kupujesz sprawny ekran w możliwie najlepszej kondycji, który posłuży Ci jeszcze wiele lat.Monity outletowe objęte są takżefabryczną gwarancją producenta (iiyama Polska) na 12 miesięcy
RozdzielczośćUHD (3840×2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie ściennym czy sufitowym zgodnym ze standardem VESA w danym rozmiarze. Uchwyt ten zagwarantuje także możliwość montażu monitora na wózku jezdnym, elektrycznej kolumnie czy też innych konstrukcjach zgodnym z VESA
Monitor opracowany w technologii gwarantującej certyfikat 24/7 – oznacza gotowość do pracy ciągłej 24 godziny 7 dni w tygodniu. Tylko najwyższej klasy sprzęt, zbudowany na wyselekcjonowanych podzespołach może spełniać takie kryteria
| Przekątna | 55″, 139cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 3840×2160 (4K) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1100:1 |
| Czas reakcji | 8ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 1212 x 683mm, 47.7 x 26.89″ |
| Synchronizacja pozioma | 30 – 83KHz |
| Odświeżanie | 60Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.315mm |
| Zapobieganie wypaleniu obrazu | tak |
| Orientacja | pozioma, pionowa, face-up |
| Interfejs dotykowy | USB |
| Grubość szkła | 4mm |
| Punkty dotykowe | 15 |
| Dotyk wykonywany | rysik, palcem, w rękawiczce (lateks) |
| Przepuszczalność światła | 84% |
| Technologia dotykowa | pojemnościowa |
| Twardość szkła | 7H |
| HDCP | tak |
| Ekstra | uchwyty, dotyk przez szkło, czujnik temperatury ze sterowanym wentylatorem |
| Analogowe wejścia sygnału | VGAx1 |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx2DisplayPortx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowaneMini jack x1 |
| Sterowanie | RJ45(LAN) x1RS-232cx1 |
| Wejścia audio | Mini jack x1 |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, RU, NL, PL |
| Przyciski | Zasilanie, Menu, Wyjście, W górę, W dół |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. |
| Parametry regulowane | podświetlenie, kontrast, jasność, ostrość, pozycja pozioma / pionowa, taktowanie, chroma, regulacja ekranu, temp. kolorów, tryb obrazu, wysokie tony, basy, balans, głośność, wycisz, głośnik, źródło dźwięku, format obrazu, funkcja dotyku, reset, wygaszanie OSD, pozycja OSD pozioma / pionowa, język, harmonogram, oszczędzanie energii, ustawienia sterowania, ustawienia sieci, zaawansowane, informacje, reset |
| Maksymalny czas pracy bez przerwy | 24/7 |
| Funkcja „palm rejection” | tak |
| 60950 test spadającej piłki | tak |
| Plug&Play | DDC2B |
| Szerokość ramki (boki, góra, dół) | 29.7mm, 33.2mm, 33.2mm |
| Standard VESA | 600 x 400mm |
| Wygląd | Edge to edge glass,Open Frame |
| Obudowa | metal |
| Osłona na kable | tak |
| Mocowanie mini PC | VESA 100 x 100, NUC INTEL |
| Kable | zasilający, USB,HDMI, DP |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 – 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 155W typowo, 1.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Certyfikaty | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, cULus, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 1271.5 x 749.4 x 68mm |
| Ilość na palecie | 10pcs |
| Waga (bez pudła) | 41kg |
| Waga (z pudłem) | 46.5kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 1400 x 930 x 245mm |
| MTBF | 50000 godzin (wyłączając podświetlenie) |
| Ramiona / stojaki / uchwyty | OMK4-2 |
| Produkty z serii | TF3239MSC-B1AG,TF3239MSC-W1AG,TF4339MSC-B1AG,TF4939UHSC-B1AG,TF6539UHSC-B1AG |
| Odporność na kurz i wodę | IP54 (front) |
| Dokładność dotyku | +- 3mm |
| Warunki pracy – temperatura | 0°C – 40°C |
| Warunki składowania – temperatura | – 20°C – 60°C |
| Through-Glass | 6mm |
| Wymiary palety szer. x wys. x gł. | 1420 x 1245 x 1986mm |
| REACH SVHC | powyżej 0.1% ołowiu |
| Energy efficiency class (Regulation (EU) 2017/1369) | G |
| Przekątna | 55″ |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się