-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
299,00 zł
Metody płatności:
iiyama DS3002C-to oparty na zapewniającej płynność regulacji sprężynie gazowej uchwyt (mocowanie boczne lub od spodu) na dwa ekrany o przekątnej do 27”. Ramię pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku, a system prowadzenia kabli ułatwia utrzymanie porządku. Co ważniejsze, DS3002C pozwala na w pełni niezależne dostosowanie położenia obu ekranów w pionie i poziomie (wysokość i pochył) oraz ich rotację, umożliwiając komfortowe dopasowanie położenia ekranów do swoich preferencji i zachowanie ergonomicznej, zdrowej dla kręgosłupa postawy ciała.
Dziękujemy, że rozważasz zakup monitora z outletu! To bardzoEKO-odpowiedzialnea także atrakcyjne finansowo posunięcie :)Co musisz wiedzieć o monitorach z outletu?Ekrany te są kategorią monitorów używanych. Mogą pochodzić ze zwrotów konsumenckich, wystaw, targów czy programów demo. Są tam także monitory pochodzące z serwisu. W kategorii tej znajdziesz również monitory fabrycznie nowe ale z uszkodzonym opakowaniem, które nie mogły zostać sprzedane w oficjalnym kanale.Co ważne?Każdy monitor przed sprzedażą jest DOKŁADNIE SPRAWDZONY. Jego stan jest zbliżony do fabrycznie nowego oraz posiada wszystkie akcesoria, jakie ma produkt nieużywany. Monitory z outletu mogą (ale nie muszą) posiadać bad pixele (wygaszone lub zawieszone).Zawsze kupujesz sprawny ekran w możliwie najlepszej kondycji, który posłuży Ci jeszcze wiele lat.Monity outletowe objęte są takżefabryczną gwarancją producenta (iiyama Polska) na 12 miesięcy
| Rotacja ekranu | PIVOT90° |
| Regulacja wysokości | 0 – 410mm |
| Ilość ekranów | 2 |
| VESA min. | 75 x 75mm |
| VESA max. | 100 x 100mm |
| Wielkość ekranu | 10” – 27” |
| Waga max. | 5kg / monitor |
| Typ | uchwyt ze sprężyną gazową |
| Mocowanie | boczne lub od spodu |
| Tilt | -85° – 15° |
| Swivel | 360° |
| Pochył | -85° – 15° |
| Obrót | 360° |
| Kod EAN | 4948570032129 |
| Maksymalna waga monitora | 5kg / monitor |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się