-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
1 756,00 zł
Metody płatności:
Wybierz proste rozwiązanie do współpracy oferujące kamerę 12 megapikseli, 6 mikrofonów kierunkowych i 8-watowy głośnik. Inteligentne funkcje obejmujące wykrywanie twarzy, automatyczne śledzenie i lokalizację głosu, gwarantują wysoką jakość doświadczeń. Dodatkowo panel daje możliwość zachowania trzech predfiniowanych ustawień, a funkcją zoom można sterować pilotem.
Na monitor iiyama UC CAM120ULB-1 zakupiony w oficjalnym sklepie iiyama-sklep.pl Producent udziela 36 msc gwarancji. Jakiekolwiek problemy rozwiązywane są błyskawicznie przez infolinię lub zgłoszenie RMA online. Serwis zamawia kuriera i na własny koszt odbiera monitor z każdego miejsca w Polsce. Po wykonanej naprawie/wymianie monitora również na własny koszt wysyła monitor do właściciela. Szybko i bez żadnych opłat. Ważne: Gwarancja 3 lata obowiązuje zarówno osoby prywatne jak i zakupy firmowe.
| Rozdzielczośćfizyczna | 3840×2160 (4K) |
| Wbudowane głośniki | 1 x 8W |
| Pilot | tak |
| Kable | USB 2.0 (typ A do C) |
| Zasilacz | tak |
| Certyfikaty | CE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 462 x 76 x 93mm |
| Waga (bez pudła) | 1kg |
| Waga (z pudłem) | 2.3kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 538 x 160 x 169mm |
| Powiązane produkty | UC CAM120UL-1,UC CAM180UM-1,UC CAM80UM-1,UC CAM75FS-1,UC SPK01M,UC SPK01L |
| Pixels | 12M |
| Obsługiwane rozdzielczości | 2160p (30kl/s); 1440p (30kl/s); 1080p (30kl/s) |
| Pole widzenia po przekątnej (dFoV) | 120° |
| Fokus | stały |
| Fokus – odległość | 2m |
| Zoom | 5 x Digital-Zoom |
| Automatyczne kadrowanie | tak |
| Ilość predefiniowanych ustawień kamery | 3 |
| Ilość mikrofonów kierunkowych | 6 |
| Zasięg mikrofonu | 8m |
| Adaptacyjne tłumienie echa | tak |
| Automatyczne śledzenie | tak |
| Redukcja szumów | tak |
| Automatyczna kontrola wzmocnienia | tak |
| Redukcja odgłosów wybrzmiewania | tak |
| Camera | USB Type-C |
| Wejście/wyjście audio | x1 |
| Uchwyt montażowy | tak |
| Osłona antyszpiegowska | tak |
| Kod EAN | 4948570032983 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się