-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
875,00 zł
Metody płatności:
Ta stylowa, profesjonalna kamera internetowa 4K z 5-krotnym zoomem cyfrowym i wbudowanym mikrofonem przeniesie Twoje wideokonferencje na nowy poziom. Dzięki polu widzenia 120° i 5-krotnemu zoomowi, UC-CAM10PRO-1 zapewnia rewelacyjny, płynny i szczegółowy obraz. Posiada 2 wbudowane mikrofony, które wykrywają dźwięk z odległości do 4 metrów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że podczas spotkań wszyscy będą dobrze słyszani.Ta kompaktowa kamera z osłoną zapewniającą prywatność będzie idealnie pasować do każdej przestrzeni – niezależnie od tego, czy jest to małe pomieszczenie, czy sala konferencyjna. A dzięki funkcji regulacji nachylenia w zakresie 14°, kamerę można dostosować do własnych potrzeb i przestrzeni.
Na monitor iiyama UC-CAM10PRO-1 zakupiony w oficjalnym sklepie iiyama-sklep.pl Producent udziela 36 msc gwarancji. Jakiekolwiek problemy rozwiązywane są błyskawicznie przez infolinię lub zgłoszenie RMA online. Serwis zamawia kuriera i na własny koszt odbiera monitor z każdego miejsca w Polsce. Po wykonanej naprawie/wymianie monitora również na własny koszt wysyła monitor do właściciela. Szybko i bez żadnych opłat. Ważne: Gwarancja 3 lata obowiązuje zarówno osoby prywatne jak i zakupy firmowe.
| Rozdzielczośćfizyczna | 3840×2160 (4K) |
| Kąt pochylenia | ≤14° |
| Pilot | tak |
| Kable | USB 2.0 (typ A do C) |
| Zasilacz | tak |
| Certyfikaty | CE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 80 x 75 x 53mm |
| Waga (bez pudła) | 0.21kg |
| Waga (z pudłem) | 0.5kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 162 x 124 x 90mm |
| Powiązane produkty | UC CAM120ULB-1,UC CAM180UM-1,UC CAM80UM-1,UC SPK01M |
| Pixels | 8,46M |
| Obsługiwane rozdzielczości | 2160p (30kl/s); 1440p (30kl/s); 1080p (30kl/s) |
| Pole widzenia po przekątnej (dFoV) | 120° |
| Fokus | stały |
| Fokus – odległość | 8m |
| Zoom | 5-facher Digitalzoom |
| Automatyczne kadrowanie | tak |
| Zasięg mikrofonu | 4m |
| Redukcja szumów | tak |
| Automatyczna kontrola wzmocnienia | tak |
| Camera | USB Type-C |
| Osłona antyszpiegowska | tak |
| Apertura | 2.5 |
| Zasięg mikrofonu (kąt) | 180° |
| Host | USB v.3.0 |
| Rotacja | 360° |
| Zakres odbioru głosu | 4m (promień) |
| USB Type C | x1 |
| Balans bieli | tak |
| Ekspozycja | tak |
| Kompensacja podświetlenia | tak |
| Migawka prywatności | tak |
| Kod EAN | 4948570033140 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się