-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
2 108,00 zł
Metody płatności:
Postaw na wysoką wydajność i niezawodność dzięki kompleksowemu rozwiązaniu Digital Signage, stworzonemu z myślą o środowiskach o znaczeniu krytycznym. Model LH3275HS od iiyama to profesjonalny, wielkoformatowy wyświetlacz o jasności 500cd/m², który może nieprzerwanie pracować w orientacji poziomej lub pionowej przez 24/7. Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu możesz go dopasować do potrzeb wynikających ze specyfiki Twojej branży. A za sprawą wbudowanego systemu operacyjnego Android, możesz z łatwością dostosować wyświetlacz do swoich potrzeb poprzez zainstalowanie na nim odpowiednich aplikacji.Wbudowany system iiSignage² (Content Management System) zapewnia całkowitą kontrolę nad komunikatami i reklamami w sposób całkowicie zdalny i bezpieczny. Funkcja FailOver zapewnia aktywne wyświetlanie treści za pośrednictwem wybranych wejść. Z kolei wbudowany (i wymienny) moduł WiFi sprawia, że ta seria jest gotowa do zdalnego dostarczania treści za pośrednictwem sieci.Aplikacja EShare umożliwia łatwe tworzenie pomysłów i efektywną współpracę w przedsiębiorstwie lub szkole. Możesz rozpocząć bezprzewodowe udostępnianie łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.
Dzięki systemowi Android z łatwością można dostosować ekran do własnych potrzeb, instalując na nim dedykowane aplikacje.
FailOverto funkcja, która automatycznie wykrywa źródła wejściowe. Gdy nie ma sygnału na domyślnym wejściu, automatycznie przełączy się na następne dostępne wejście.FailOverpozwala klientom nadać priorytet wielu wejściom (w tym przeglądarkom, odtwarzaczom multimediów i niestandardowym) i zapewnia, że treści są zawsze aktywnie wyświetlane.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie ściennym czy sufitowym zgodnym ze standardem VESA w danym rozmiarze. Uchwyt ten zagwarantuje także możliwość montażu monitora na wózku jezdnym, elektrycznej kolumnie czy też innych konstrukcjach zgodnym z VESA
Monitor opracowany w technologii gwarantującej certyfikat 24/7 – oznacza gotowość do pracy ciągłej 24 godziny 7 dni w tygodniu. Tylko najwyższej klasy sprzęt, zbudowany na wyselekcjonowanych podzespołach może spełniać takie kryteria
Powłoka antyrefleksyjna, którą dodatkowo pokryty jest cały ekran tego monitora niemal całkowicie eliminuje problem załamywania się światła na jego powierzchni i dodatkowo zabezpiecza go przed zabrudzeniami i zarysowaniami. Nie widać tak bardzo na niej odcisków palców czy kurzu.
Monitory z serii Ultra Slim cechuje ultracienka ramka obudowy. Są więc one szczególnie polecane do tworzenia stanowisk składających się z kilku połączonych wyświetlaczy.
AplikacjaEShareobsługuje technologie AirPlay, Chromecast i Miracast, aby ułatwić streamowanie zawartości z Twojego urządzenia na duży ekran. Aplikacja kliencka dostępna jest do pobrania za darmo na wszystkie platformy (link). Umożliwi Ci udostępnienie ekranu komputera pc, macbooka, tabletu, telefonu w formie całego ekranu , rozszerzonego ekranu lub udostępnionego okna. Umożliwia tez zwrotną komunikację dla innych odbiorców treści, którzy na swoich urządzeniach mogą oglądać z blika prezentowane na ekranie treści.
| Przekątna | 31.5″, 80cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 1920×1080 (FullHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1200:1 |
| Czas reakcji | 8ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 698.4 x 392.85mm, 27.5 x 15.5″ |
| Synchronizacja pozioma | 28 – 160kHz |
| Odświeżanie | 60Hz |
| Kolory | 16.7mln |
| Plamka | 0.364mm |
| Zapobieganie wypaleniu obrazu | tak |
| Orientacja | pozioma, pionowa |
| Porty USB | 2x 2.0 |
| HDCP | v.2.2 |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx2DisplayPortx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowaneMini jack x1 |
| Sterowanie | RJ45(LAN) x1RS-232cx1 (2.5mm sub-mini jack) |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, CN, RU, JP, CZ, NL, PL, SV, FI, DA, NB |
| Przyciski | Zasilanie |
| WiFi | tak (Wbudowany, 802.11ac) |
| Parametry regulowane | obraz (jasność, kontrast, ostrość, poziom czerni, ton, kolor, redukcja szumów, selekcja gamma, temperatura koloru, kontrola koloru, reset ustawień obrazu), ekran (tryb powiększenia, niestandardowe powiększenie, reset ustawień ekranu), dźwięk (balans, wysokie tony, niskie tony, głośność, wyjście audio, maksymalna głośność, minimalna głośność, wycisz, reset ustawień dźwięku, synchronizacja wyjścia audio, ustawienia głośnika), konfiguracja1 (Android launcher, stan wyłączenia, oszczędzanie panelu, routing RS232, źródło uruchomienia, WOL, reset konfiguracji, ustawienia fabryczne), konfiguracja 2 (wygaszenie OSD, pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, obrót, informacja OSD, logo i administracja, ustawienia logo, ustawienia animacji, ID monitora, grupa ID, informacje monitora, wersja DP, monitory DP, wersjaHDMI, reset konfiguracji), opcje zaawansowane (no signal image, kontrola pilota, dioda zasilania, nakładanie, wyłącznik czasowy, harmonogram,HDMIwith One Wire,HDMIwith One Wire Power off, autowykrywanie sygnału, język, przeźroczystość menu OSD, oszczędzanie energii, auto power off, ustawienia SDM, reset opcji zaawansowanych), ustawienia Android (sieć & internet, aplikacje & powiadomienia, wyświetlacz, signage display, zabezpieczenie, język & metody wprowadzania, czas & data, o urządzeniu) |
| Maksymalny czas pracy bez przerwy | 24/7 |
| Odtwarzanie multimediów | tak |
| Zintegrowane oprogramowanie | Android 11 OS, iiSignage2,FailOver,EShare |
| Plug&Play | DDC2B |
| FailOver | tak |
| Szerokość ramki (boki, góra, dół) | 11.9mm, 11.9mm, 11.9mm |
| Standard VESA | 200 x 200mm |
| Wygląd | cienkie ramki |
| Obudowa | metal |
| Konstrukcja bez wentylatora | tak |
| Pilot | tak |
| Kable | zasilający,HDMI,RS-232c |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | naklejki na otwory montażowe |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 – 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 46W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 725.5 x 421.8 x 54mm |
| Waga (bez pudła) | 5.2kg |
| Waga (z pudłem) | 7.3kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 824 x 554 x 119mm |
| MTBF | 44.000 godzin (wyłączając podświetlenie) |
| Powiązane produkty | LH9875UHS-B1AG,LH4375UHS-B1AG,LH5575UHS-B1AG,LH6575UHS-B1AG,LH5075UHS-B1AG,LH7575UHS-B1AG |
| Hardware | CPU: A73*4+A53*4, GPU: G52 MP8, RAM: 4GB, ROM: 32GB |
| Warunki pracy – temperatura | 0°C – 40°C |
| Warunki składowania – temperatura | – 20°C – 60°C |
| Przekątna | 32″ |
| Kod EAN | 4948570124220 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się