-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
3 753,00 zł
Metody płatności:
Postaw na nieprzerwaną wysoką wydajność i niezawodność dzięki idealnemu rozwiązaniu all-in-one signage dla środowisk o krytycznym znaczeniu. LH5075UHS to doskonały wybór, który zapewni ci spokój w pracy. Ten wyświetlacz może pracować w orientacji poziomej lub pionowej w trybie 24/7 bez żadnych zakłóceń. Jego wszechstronność pozwala na dostosowanie do różnych potrzeb branżowych.Dzięki wbudowanemu systemowi operacyjnemu Android 11 łatwo dostosujesz wyświetlacz do własnych potrzeb i zainstalujesz potrzebne aplikacje. Wbudowany system iiSignage² (Content Management System) zapewnia całkowitą kontrolę nad komunikatami i reklamami w sposób zdalny i bezpieczny. Dodatkowo, gniazdo SDM umożliwia wbudowaną opcję komputera PC, co daje pełną elastyczność, bezpieczeństwo i kontrolę. Funkcja FailOver zapewnia, że zawartość jest zawsze aktywnie wyświetlana za pośrednictwem wybranych wejść. Wbudowany, wymienny moduł WiFi oznacza, że ta seria jest gotowa do zdalnego dostarczania treści za pośrednictwem sieci.Aplikacja EShare-app ułatwia tworzenie pomysłów i efektywną współpracę w przedsiębiorstwie lub szkole. Bezprzewodowe udostępnianie jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki czemu możesz szybko rozpocząć pracę nad projektem lub prezentacją
Dzięki systemowi Android z łatwością można dostosować ekran do własnych potrzeb, instalując na nim dedykowane aplikacje.
FailOverto funkcja, która automatycznie wykrywa źródła wejściowe. Gdy nie ma sygnału na domyślnym wejściu, automatycznie przełączy się na następne dostępne wejście.FailOverpozwala klientom nadać priorytet wielu wejściom (w tym przeglądarkom, odtwarzaczom multimediów i niestandardowym) i zapewnia, że treści są zawsze aktywnie wyświetlane.
RozdzielczośćUHD (3840×2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie ściennym czy sufitowym zgodnym ze standardem VESA w danym rozmiarze. Uchwyt ten zagwarantuje także możliwość montażu monitora na wózku jezdnym, elektrycznej kolumnie czy też innych konstrukcjach zgodnym z VESA
Monitor opracowany w technologii gwarantującej certyfikat 24/7 – oznacza gotowość do pracy ciągłej 24 godziny 7 dni w tygodniu. Tylko najwyższej klasy sprzęt, zbudowany na wyselekcjonowanych podzespołach może spełniać takie kryteria
Panel VA gwarantuje doskonały współczynnik kontrastu, dzięki czemu wszystkie niuanse między jasnymi i ciemnymi kolorami są doskonale widoczne. VA to także szerokie kąty widzenia a przede wszystkim doskonała czerń.
Powłoka antyrefleksyjna, którą dodatkowo pokryty jest cały ekran tego monitora niemal całkowicie eliminuje problem załamywania się światła na jego powierzchni i dodatkowo zabezpiecza go przed zabrudzeniami i zarysowaniami. Nie widać tak bardzo na niej odcisków palców czy kurzu.
Monitory z serii Ultra Slim cechuje ultracienka ramka obudowy. Są więc one szczególnie polecane do tworzenia stanowisk składających się z kilku połączonych wyświetlaczy.
AplikacjaEShareobsługuje technologie AirPlay, Chromecast i Miracast, aby ułatwić streamowanie zawartości z Twojego urządzenia na duży ekran. Aplikacja kliencka dostępna jest do pobrania za darmo na wszystkie platformy (link). Umożliwi Ci udostępnienie ekranu komputera pc, macbooka, tabletu, telefonu w formie całego ekranu , rozszerzonego ekranu lub udostępnionego okna. Umożliwia tez zwrotną komunikację dla innych odbiorców treści, którzy na swoich urządzeniach mogą oglądać z blika prezentowane na ekranie treści.
| Przekątna | 49.5″, 125.7cm |
| Panel | VA LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 3840×2160 (4K) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 5000:1 |
| Czas reakcji | 9.5ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 1095.8 x 616.4mm, 43.2 x 24.3″ |
| Synchronizacja pozioma | 28 – 160kHz |
| Odświeżanie | 60Hz |
| Kolory | 1.07B |
| Plamka | 0.285mm |
| Zapobieganie wypaleniu obrazu | tak |
| Orientacja | pozioma, pionowa |
| Porty USB | 2x 2.0 |
| HDCP | v.2.2 |
| Ekstra | Intel® SDM-L, micro SD card slot |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx3DisplayPortx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowaneMini jack x1 |
| Cyfrowe wyjścia sygnału | DisplayPortx1 |
| Sterowanie | RJ45(LAN) x1RS-232cx1 (2.5mm sub-mini jack)IR x1 (3.5mm stereo mini) |
| Monitor control output | IR loop through x1 (3.5mm stereo mini)RS-232cx1 (2.5mm sub-mini jack) |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, CN, RU, JP, CZ, NL, PL, SV, FI, DA, NB |
| Przyciski | Zasilanie |
| WiFi | tak (Wbudowany, 802.11ac) |
| Parametry regulowane | obraz (jasność, kontrast, ostrość, poziom czerni, odcień, kolor, redukcja szumów, wybór gamma, temperatura kolorów, kontrola kolorów, reset obrazu), ekran (tryb powiększenia, niestandardowe powiększenie, reset ekranu), audio (balans, wysokie tony, niskie tony, głośność, wyjście audio, maksymalna głośność, minimalna głośność, wyciszenie, reset audio, synchronizacja wyjścia audio, ustawienie głośników), konfiguracja 1 (program uruchamiający Androida, stan włączenia, zapisywanie panelu, routing RS232, uruchamianie ze źródła, WOL, reset konfiguracji 1, przywrócenie ustawień fabrycznych), konfiguracja 2 (limit czasu OSD, pozycja H OSD, pozycja V OSD, obrót systemu, informacyjne OSD, logo i animacja, ustawienie logo, ustawienie animacji, identyfikator monitora, identyfikator grupy, informacje o monitorze, wersja DP, monitory DP, wersjaHDMI, reset konfiguracji 2), opcja zaawansowana (brak obrazu sygnału, sterowanie podczerwienią, światło LED zasilania, wyłącznik czasowy, harmonogram,HDMIz jednym przewodem,HDMIz jednym przewodem wyłączenie zasilania,FailOver, język, przezroczystość OSD, oszczędzanie energii, automatyczne wyłączanie zasilania, ustawienia SDM, reset opcji zaawansowanej) |
| Maksymalny czas pracy bez przerwy | 24/7 |
| Odtwarzanie multimediów | tak |
| Zintegrowane oprogramowanie | Android 11 OS,iiSignage²,FailOver,EShare |
| Plug&Play | DDC2B |
| FailOver | tak |
| Szerokość ramki (boki, góra, dół) | 14.9mm, 14.9mm, 14.9mm |
| Standard VESA | 400 x 400mm |
| Wygląd | cienkie ramki |
| Obudowa | metal |
| Konstrukcja bez wentylatora | tak |
| Pilot | tak |
| Kable | zasilający,HDMI,RS-232c |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | Naklejki na otwory montażowe, druciane klamry |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 – 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 112W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Zużycie energii w trybie pracy | 112W |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Power in OFF Mode | 0.3W off mode |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 1122.7 x 643.6 x 55mm |
| Waga (bez pudła) | 11.8kg |
| Waga (z pudłem) | 16.2kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 1261 x 761 x 132mm |
| Przekątna obszaru widocznego | 125cm; 50″; (50″ segment) |
| MTBF | 44.000 godzin (wyłączając podświetlenie) |
| Powiązane produkty | LH9875UHS-B1AG,LH4375UHS-B1AG,LH5575UHS-B1AG,LH6575UHS-B1AG,LH3275HS-B1AG,LH7575UHS-B1AG |
| Hardware | CPU: A73*4+A53*4, GPU: G52 MP8, RAM: 4GB, ROM: 32GB |
| Warunki pracy – temperatura | 0°C – 40°C |
| Warunki składowania – temperatura | – 20°C – 60°C |
| Video wall /daisy chain | Tak, (MST-output) |
| Energy efficiency class (Regulation (EU) 2017/1369) | G |
| Przekątna | 50″ |
| Kod EAN | 4948570123452 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
| LH43_50_55_65_75_8675UHS_3275HS-usermanual-pl-revB.pdf | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się