-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
3 753,00 zł
Metody płatności:
Postaw na nieprzerwaną wysoką wydajność i niezawodność dzięki idealnemu rozwiązaniu all-in-one signage dla środowisk o krytycznym znaczeniu. LH5075UHS to doskonały wybór, który zapewni ci spokój w pracy. Ten wyświetlacz może pracować w orientacji poziomej lub pionowej w trybie 24/7 bez żadnych zakłóceń. Jego wszechstronność pozwala na dostosowanie do różnych potrzeb branżowych.Dzięki wbudowanemu systemowi operacyjnemu Android 11 łatwo dostosujesz wyświetlacz do własnych potrzeb i zainstalujesz potrzebne aplikacje. Wbudowany system iiSignage² (Content Management System) zapewnia całkowitą kontrolę nad komunikatami i reklamami w sposób zdalny i bezpieczny. Dodatkowo, gniazdo SDM umożliwia wbudowaną opcję komputera PC, co daje pełną elastyczność, bezpieczeństwo i kontrolę. Funkcja FailOver zapewnia, że zawartość jest zawsze aktywnie wyświetlana za pośrednictwem wybranych wejść. Wbudowany, wymienny moduł WiFi oznacza, że ta seria jest gotowa do zdalnego dostarczania treści za pośrednictwem sieci. Teraz wyświetlacz oferuje również wyjście DP (DP-Out) z dowolnego wejścia.Dzięki iiControl (DMS), iiShare oraz zintegrowanej aplikacji EShare ułatwia tworzenie pomysłów i efektywną współpracę w przedsiębiorstwie lub szkole. Bezprzewodowe udostępnianie jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki czemu możesz szybko rozpocząć pracę nad projektem lub prezentacją.
FailOverto funkcja, która automatycznie wykrywa źródła wejściowe. Gdy nie ma sygnału na domyślnym wejściu, automatycznie przełączy się na następne dostępne wejście.FailOverpozwala klientom nadać priorytet wielu wejściom (w tym przeglądarkom, odtwarzaczom multimediów i niestandardowym) i zapewnia, że treści są zawsze aktywnie wyświetlane.
RozdzielczośćUHD (3840×2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.
Monitor opracowany w technologii gwarantującej certyfikat 24/7 – oznacza gotowość do pracy ciągłej 24 godziny 7 dni w tygodniu. Tylko najwyższej klasy sprzęt, zbudowany na wyselekcjonowanych podzespołach może spełniać takie kryteria
Powłoka antyrefleksyjna, którą dodatkowo pokryty jest cały ekran tego monitora niemal całkowicie eliminuje problem załamywania się światła na jego powierzchni i dodatkowo zabezpiecza go przed zabrudzeniami i zarysowaniami. Nie widać tak bardzo na niej odcisków palców czy kurzu.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
| Przekątna | 49.5″, 125.7cm |
| Panel | VA LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 3840×2160 (4K) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 5000:1 |
| Czas reakcji | 9.5ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 1095.8 x 616.4mm, 43.2 x 24.3″ |
| Synchronizacja pozioma | 28 – 160kHz |
| Odświeżanie | 60Hz |
| Kolory | 1.07B |
| Plamka | 0.285mm |
| Zapobieganie wypaleniu obrazu | tak |
| Orientacja | pozioma, pionowa |
| Porty USB | 2x 2.0 |
| HDCP | v.2.2 |
| Ekstra | Intel® SDM-L, micro SD card slot |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx3DisplayPortx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowaneMini jack x1 (3.5mm stereo mini, for earphone) |
| Cyfrowe wyjścia sygnału | DisplayPortx1 |
| Sterowanie | RJ45(LAN) x1RS-232cx1 (2.5mm sub-mini jack)IR x1 (3.5mm stereo mini) |
| Monitor control output | IR loop through x1 (3.5mm stereo mini)RS-232cx1 (2.5mm sub-mini jack) |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, CN, RU, JP, CZ, NL, PL, SV, FI, DA, NB |
| Przyciski | Zasilanie |
| WiFi | tak (Wbudowany, 802.11ac) |
| Parametry regulowane | obraz (jasność, kontrast, ostrość, poziom czerni, odcień, kolor, redukcja szumów, wybór gamma, temperatura kolorów, kontrola kolorów, reset obrazu), ekran (tryb powiększenia, niestandardowe powiększenie, reset ekranu), audio (balans, wysokie tony, niskie tony, głośność, wyjście audio, maksymalna głośność, minimalna głośność, wyciszenie, reset audio, synchronizacja wyjścia audio, ustawienie głośników), konfiguracja 1 (program uruchamiający Androida, stan włączenia, zapisywanie panelu, routing RS232, uruchamianie ze źródła, WOL, reset konfiguracji 1, przywrócenie ustawień fabrycznych), konfiguracja 2 (limit czasu OSD, pozycja H OSD, pozycja V OSD, obrót systemu, informacyjne OSD, logo i animacja, ustawienie logo, ustawienie animacji, identyfikator monitora, identyfikator grupy, informacje o monitorze, wersja DP, monitory DP, wersjaHDMI, reset konfiguracji 2), opcja zaawansowana (brak obrazu sygnału, sterowanie podczerwienią, światło LED zasilania, wyłącznik czasowy, harmonogram,HDMIz jednym przewodem,HDMIz jednym przewodem wyłączenie zasilania,FailOver, język, przezroczystość OSD, oszczędzanie energii, automatyczne wyłączanie zasilania, ustawienia SDM, reset opcji zaawansowanej) |
| Maksymalny czas pracy bez przerwy | 24/7 |
| Odtwarzanie multimediów | tak |
| Zintegrowane oprogramowanie | Android 11 OS,iiSignage², iiControl, iiShare,EShare,FailOver |
| Plug&Play | DDC2B |
| FailOver | tak |
| Szerokość ramki (boki, góra, dół) | 13.25mm, 13.5mm, 13.5mm |
| Standard VESA | 400 x 400mm |
| Wygląd | cienkie ramki |
| Obudowa | metal |
| Konstrukcja bez wentylatora | tak |
| Mocowanie mini PC | VESA 100 x 100 |
| Pilot | tak |
| Kable | zasilający (1.8m),HDMI(1.8m),RS-232c(1.8m) |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | Naklejki na otwory montażowe, druciane klamry |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 – 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 112W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 1122.7 x 643.6 x 55mm |
| Waga (bez pudła) | 11.8kg |
| Waga (z pudłem) | 16.2kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 1261 x 761 x 132mm |
| MTBF | 44.000 godzin (wyłączając podświetlenie) |
| Powiązane produkty | LH9875UHS-B2AG,LH7575UHS-B2AG,LH4375UHS-B2AG,LH5575UHS-B2AG,LH6575UHS-B2AG,LH8675UHS-B2AG,LH5075UHS-B2AG |
| Hardware | SOC: A311D2, CPU: A73*4+A53*4, GPU: G52 MP8, RAM: 4GB, ROM: 32GB |
| Warunki pracy – temperatura | 0°C – 40°C |
| Warunki składowania – temperatura | – 20°C – 60°C |
| Video wall /daisy chain | Tak, (MST-output) |
| Przekątna | 50″ |
| Kod EAN | 4948570125241 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się