-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
5 393,00 zł
Metody płatności:
Postaw na nieprzerwaną wysoką wydajność i niezawodność dzięki idealnemu rozwiązaniu all-in-one signage dla środowisk o krytycznym znaczeniu. LH6575UHS to doskonały wybór, który zapewni ci spokój w pracy. Ten wyświetlacz może pracować w orientacji poziomej lub pionowej w trybie 24/7 bez żadnych zakłóceń. Jego wszechstronność pozwala na dostosowanie do różnych potrzeb branżowych.Dzięki wbudowanemu systemowi operacyjnemu Android 11 łatwo dostosujesz wyświetlacz do własnych potrzeb i zainstalujesz potrzebne aplikacje. Wbudowany system iiSignage² (Content Management System) zapewnia całkowitą kontrolę nad komunikatami i reklamami w sposób zdalny i bezpieczny. Dodatkowo, gniazdo SDM umożliwia wbudowaną opcję komputera PC, co daje pełną elastyczność, bezpieczeństwo i kontrolę. Funkcja FailOver zapewnia, że zawartość jest zawsze aktywnie wyświetlana za pośrednictwem wybranych wejść. Wbudowany, wymienny moduł WiFi oznacza, że ta seria jest gotowa do zdalnego dostarczania treści za pośrednictwem sieci.Dzięki iiControl (DMS), iiShare oraz zintegrowanej aplikacji EShare ułatwia tworzenie pomysłów i efektywną współpracę w przedsiębiorstwie lub szkole. Bezprzewodowe udostępnianie jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki czemu możesz szybko rozpocząć pracę nad projektem lub prezentacją.
FailOverto funkcja, która automatycznie wykrywa źródła wejściowe. Gdy nie ma sygnału na domyślnym wejściu, automatycznie przełączy się na następne dostępne wejście.FailOverpozwala klientom nadać priorytet wielu wejściom (w tym przeglądarkom, odtwarzaczom multimediów i niestandardowym) i zapewnia, że treści są zawsze aktywnie wyświetlane.
RozdzielczośćUHD (3840×2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie ściennym czy sufitowym zgodnym ze standardem VESA w danym rozmiarze. Uchwyt ten zagwarantuje także możliwość montażu monitora na wózku jezdnym, elektrycznej kolumnie czy też innych konstrukcjach zgodnym z VESA
Monitor opracowany w technologii gwarantującej certyfikat 24/7 – oznacza gotowość do pracy ciągłej 24 godziny 7 dni w tygodniu. Tylko najwyższej klasy sprzęt, zbudowany na wyselekcjonowanych podzespołach może spełniać takie kryteria
Powłoka antyrefleksyjna, którą dodatkowo pokryty jest cały ekran tego monitora niemal całkowicie eliminuje problem załamywania się światła na jego powierzchni i dodatkowo zabezpiecza go przed zabrudzeniami i zarysowaniami. Nie widać tak bardzo na niej odcisków palców czy kurzu.
Monitory z serii Ultra Slim cechuje ultracienka ramka obudowy. Są więc one szczególnie polecane do tworzenia stanowisk składających się z kilku połączonych wyświetlaczy.
| Przekątna | 64.5″, 164cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 3840×2160 (4K) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1200:1 |
| Czas reakcji | 8ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 1428.5 x 803.5mm, 56.2 x 31.6″ |
| Synchronizacja pozioma | 28 – 160kHz |
| Odświeżanie | 60Hz |
| Kolory | 1.07B |
| Plamka | 0.372mm |
| Zapobieganie wypaleniu obrazu | tak |
| Orientacja | pozioma, pionowa |
| Porty USB | 2x 2.0 |
| HDCP | 2.2 |
| Ekstra | Intel® SDM-L, micro SD card slot |
| Cyfrowe wejścia sygnału | HDMIx3DisplayPortx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowaneMini jack x1 (3.5mm) |
| Cyfrowe wyjścia sygnału | DisplayPortx1 |
| Sterowanie | RS-232cx1 (2.5mm sub-mini jack)IR x1 (3.5mm stereo mini)RJ45(LAN) x1 (3.5mm stereo mini) |
| Monitor control output | IR loop through x1 (3.5mm stereo mini)RS-232cx1 (2.5mm sub-mini jack) |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, CN, RU, JP, CZ, NL, PL, SV, FI, DA, NB |
| Przyciski | Przycisk zasilania (przytrzymaj, aby otworzyć szybkie menu) |
| WiFi | tak (Wbudowany, 802.11ac) |
| Parametry regulowane | obraz (jasność, kontrast, ostrość, poziom czerni, zabarwienie, kolor, redukcja szumów, selekcja gamma, temperatura kolorów, kontrola kolorów, reset obrazu), ekran (tryb zoom, custom zoom, reset ekranu), audio (balans, tony wysokie, bass, głośność, audio out, maks. głośność, min. głośność, wycisz, reset audio, audio out sync, ustawienia głośnika), konfiguracja 1 (program uruchamiający Androida, stan włączenia, zapisywanie panelu, routing RS232, uruchamianie ze źródła, WOL, reset konfiguracji 1, reset do ustawień fabrycznych), konfiguracja 2 (wygaszenie OSD, pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, rotacja systemu, info OSD, logo i animacje, ustawienia logo, ustawiania animacji, ID monitora, grupowe ID, informacje o monitorze, wersja DP, monitory DP, wersjaHDMI, reset konfiguracji 2), zaawansowane opcje (brak obrazu sygnału, zmotoryzowana podstawa, sterowanie podczerwienią, światło zasilania LED, tiling, wyłącznik czasowy, harmonogram,HDMIz jednym przewodem, wyłączanie zasilaniaHDMIz jednym przewodem, SignalFailOver, język, przezroczystość OSD, oszczędzanie energii, automatyczne wyłączanie zasilania, ustawienia SDM, resetowanie opcji zaawansowanych), ustawienia Android (sieć i internet, aplikacje & powiadomienia, wyświetlacz, signage display, zabezpieczenia, język & wejście, data i godzina, informacje o urządzeniu) |
| Maksymalny czas pracy bez przerwy | 24/7 |
| Odtwarzanie multimediów | tak |
| Zintegrowane oprogramowanie | Android 11 OS,iiSignage², iiControl, iiShare,EShare,FailOver |
| Plug&Play | DDC2B |
| FailOver | tak |
| Szerokość ramki (boki, góra, dół) | 14mm, 14.5mm, 14.5mm |
| Standard VESA | 400 x 400mm |
| Wygląd | cienkie ramki |
| Obudowa | metal |
| Konstrukcja bez wentylatora | tak |
| Mocowanie mini PC | VESA 75 x 75, VESA 100 x 100 |
| Pilot | tak |
| Kable | zasilający (1.8m),HDMI(1.8m),RS-232c(1.8m) |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | Naklejki na otwory montażowe, druciane klamry |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 – 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 172W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Certyfikaty | CB, CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 1456.5 x 832.5 x 56mm |
| Waga (bez pudła) | 21.2kg |
| Waga (z pudłem) | 29.2kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 1645 x 1016 x 162mm |
| MTBF | 44.000 godzin (wyłączając podświetlenie) |
| Hardware | CPU: A311D2 Octa-core A73*4+A53*4, GPU: G52 MP8, RAM: 4GB, ROM: 32GB |
| Warunki pracy – temperatura | 0°C – 40°C |
| Warunki składowania – temperatura | – 20°C – 60°C |
| Przekątna | 65″ |
| Kod EAN | 4948570125265 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się