-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
20 634,99 zł
Metody płatności:
Wybierz wysoką wydajność i niezawodność dzięki kompletnemu rozwiązaniu all-in-one dla rozwiązań digital signage w środowiskach o znaczeniu krytycznych. Ten jasny wyświetlacz (500cd/m²) z Androidem 11, oprogramowaniem iiSignage² do zarządzania treściami, funkcją Signal FailOver i EShare, gwarantuje niesamowicie prostą obsługę – łatwe tworzenie, zarządzanie i udostępnianie treści. Dzięki gnieździe OPS PC Slot można monitor wyposażyć w opcjonalny komputer PC, zapewniając pełną elastyczność, bezpieczeństwo i kontrolę nad sprzętem. Obsługuje Wi-Fi i umożliwia zdalne dostarczanie treści przez sieć lub sterowanie przez sieć LAN.Dzięki wszechstronnej orientacji, eleganckiemu wyglądowi i niezawodności 24/7, idealnie pasuje do różnych środowisk biznesowych – handlu detalicznego, korporacyjnego, hotelarstwa czy edukacji. LH9875UHS-B2AG przyciągnie uwagę odbiorców i pozostawi niezapomniane wrażenie.
Dzięki systemowi Android z łatwością można dostosować ekran do własnych potrzeb, instalując na nim dedykowane aplikacje.
FailOverto funkcja, która automatycznie wykrywa źródła wejściowe. Gdy nie ma sygnału na domyślnym wejściu, automatycznie przełączy się na następne dostępne wejście.FailOverpozwala klientom nadać priorytet wielu wejściom (w tym przeglądarkom, odtwarzaczom multimediów i niestandardowym) i zapewnia, że treści są zawsze aktywnie wyświetlane.
RozdzielczośćUHD (3840×2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie ściennym czy sufitowym zgodnym ze standardem VESA w danym rozmiarze. Uchwyt ten zagwarantuje także możliwość montażu monitora na wózku jezdnym, elektrycznej kolumnie czy też innych konstrukcjach zgodnym z VESA
Monitor opracowany w technologii gwarantującej certyfikat 24/7 – oznacza gotowość do pracy ciągłej 24 godziny 7 dni w tygodniu. Tylko najwyższej klasy sprzęt, zbudowany na wyselekcjonowanych podzespołach może spełniać takie kryteria
Powłoka antyrefleksyjna, którą dodatkowo pokryty jest cały ekran tego monitora niemal całkowicie eliminuje problem załamywania się światła na jego powierzchni i dodatkowo zabezpiecza go przed zabrudzeniami i zarysowaniami. Nie widać tak bardzo na niej odcisków palców czy kurzu.
Monitory z serii Ultra Slim cechuje ultracienka ramka obudowy. Są więc one szczególnie polecane do tworzenia stanowisk składających się z kilku połączonych wyświetlaczy.
AplikacjaEShareobsługuje technologie AirPlay, Chromecast i Miracast, aby ułatwić streamowanie zawartości z Twojego urządzenia na duży ekran. Aplikacja kliencka dostępna jest do pobrania za darmo na wszystkie platformy (link). Umożliwi Ci udostępnienie ekranu komputera pc, macbooka, tabletu, telefonu w formie całego ekranu , rozszerzonego ekranu lub udostępnionego okna. Umożliwia tez zwrotną komunikację dla innych odbiorców treści, którzy na swoich urządzeniach mogą oglądać z blika prezentowane na ekranie treści.
| Przekątna | 97.5″, 247.7cm |
| Panel | IPS LED |
| Rozdzielczośćfizyczna | 3840×2160 (4K) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1200:1 |
| Czas reakcji | 8ms |
| Kąty widzenia | ▷ 178° △ 178° |
| Powierzchnia robocza szer. x wys. | 2159 x 1214mm, 85 x 47.8″ |
| Synchronizacja pozioma | 28 – 160kHz |
| Odświeżanie | 60Hz |
| Kolory | 1.07G (8 Bits+FRC) (NTSC 72%) |
| Plamka | 0.562mm |
| Zapobieganie wypaleniu obrazu | tak |
| Orientacja | pozioma, pionowa |
| Porty USB | 2x 2.0 |
| HDCP | v.1.4 & 2.2 |
| Ekstra | OPS PC Slot, micro SD card slot, Dołączony zestaw do montażu na ścianie (VESA 800x600mm) |
| Analogowe wejścia sygnału | VGAx1 (DVI-I: VGA+DVI) |
| Cyfrowe wejścia sygnału | DVIx1HDMIx3DisplayPortx1 |
| Wyjścia audio | Głośniki wbudowaneMini jack x1 (3.5mm) |
| Cyfrowe wyjścia sygnału | DisplayPortx1 |
| Sterowanie | RJ45(LAN) x1RS-232cx1 (2.5mm sub-mini jack)IR x1 (3.5mm stereo mini) |
| Wejścia audio | Mini jack x1 |
| Monitor control output | IR loop through x1 (3.5mm stereo mini)RS-232cx1 (2.5mm sub-mini jack) |
| Języki menu OSD | EN, DE, FR, ES, IT, CN, RU, JP, CZ, NL, PL, SV, FI, DA, NB |
| Przyciski | Zasilanie, Wycisz, Wejście, Głośność +, Głośność -, Góra, Dół, Menu |
| WiFi | tak (Wbudowany, 2.4G/ 5G) |
| Parametry regulowane | obraz (jasność, kontrast, ostrość, poziom czerni, ton, kolor, redukcja szumów, selekcja gamma, temperatura koloru, kontrola koloru, powiększ, reset ustawień obrazu), ekran (pozycja H, pozycja V, zegar, faza zegara, tryb powiększenia, niestandardowe powiększenie, auto dostrojenie, reset ustawień ekranu), dźwięk (balas, wysokie tony, niskie tony, głośność, maksymalna głośność, minimalna głośność, wyciszenie, źródło audio, reset ustawień dźwięku, synchronizacja wyjścia audio, ustawienia głośnika, konfiguracja 1 (stan włącz., oszczędzanie panelu, RS232 routing, źródło uruchomienia, WOL, reset konfiguracji, ustawienia fabryczne), konfiguracja 2 (wygaszenie OSD, pozycja pozioma OSD, pozycja pionowa OSD, obrót, informacja OSD, logo i animacje, ustawienia logo, ustawienia animacji, ID monitora, Group ID, informacje monitora, wersja DP, DP monitors, wersjaHDMI, reset konfiguracji), opcje zaawansowane (kontrola pilota, dioda zasilania, kontrola klawiatury, nakładanie, wyłącznik czasowy, harmonogram,HDMIz One Wire,HDMIz One Wire Power Off, auto wykrywanie sygnału, język, przeźroczystość menu OSD, oszczędzanie energii, ustawienia OPS PC, reset opcji zaawansowanych), ustawienia Android (sieć i internet, aplikacje i notyfikacje, wyświetlacz, signage display, ochrona, język i wejście, data i godzina, o urządzeniu) |
| Maksymalny czas pracy bez przerwy | 24/7 |
| Odtwarzanie multimediów | tak |
| Zintegrowane oprogramowanie | Android 11 OS,iiSignage², iiControl, iiShare,FailOver,EShare |
| Plug&Play | DDC2B |
| FailOver | tak |
| Szerokość ramki (boki, góra, dół) | 23mm, 23.25mm, 23.25mm |
| Standard VESA | 800 x 600mm |
| Wygląd | cienkie ramki |
| Obudowa | metal |
| Konstrukcja bez wentylatora | tak |
| Pilot | tak |
| Kable | zasilający (1.8m),HDMI(1.8m),RS-232c(1.8m) |
| Instrukcje | skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe | Uchwyt do montażu na ścianie, prowadnica do montażu na ścianie, śruby, kotwy do śrub, naklejki na otwory na śruby |
| Zasilacz | wewnętrzny |
| Zasilanie | AC 100 – 240V, 50/60Hz |
| Zużycie energii | 331W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Certyfikaty | CB, CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 2204.9 x 101.7 x 1260.4mm |
| Ilość na palecie | 12pcs |
| Waga (bez pudła) | 77.8kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 2360 x 280 x 1400mm |
| MTBF | 50.000 godzin (wyłączając podświetlenie) |
| Hardware | CPU: A73*4+A53*4, GPU: Mali G52 MP8, RAM: 4GB, ROM: 32GB |
| Warunki pracy – temperatura | 0°C – 40°C |
| Video wall /daisy chain | Tak, (MST-output) |
| Wymiary palety szer. x wys. x gł. | 2360 x 1140 x 1566mm |
| Przekątna | 98″ |
| Kod EAN | 4948570124923 |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Etykieta energetyczna UK | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
| Etykieta energetyczna EU | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się