-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
2 810,00 zł
Metody płatności:
Antykolizyjny, zmotoryzowany wózek do dostosowany do ekranów dotykowych, zgodny ze standardami VESA do wielkości 800×600 mm. Produkt jest wyjątkowy ze względu na swój rozmiar oraz łatwość montażu za pomocą wsporników typu „pull & release”. Z kolei 4-calowe, wielokierunkowe koła sprawiają, że wózek można łatwo przesunąć i ustawić w dowolnym miejscu. Ta mobilna podstawka z elektryczną regulacją wysokości zapewnia ciche dostosowanie wysokości i zintegrowany wspornik ekranu, dzięki czemu nadaje się do prawie każdego wyświetlacza. Maksymalny obsługiwany rozmiar wyświetlacza to 86″, maksymalna waga to 100 kg.*Uwaga: Ten wózek z podnośnikiem elektrycznym nie jest zalecany do monitorów 75″ i 86″ w dużych (klasowych) pomieszczeniach. W dużych pomieszczeniach, takich jak sale wykładowe typu amfiteatr lub kiedy wiele osób siedzi w rzędzie, dolna część ekranu może nie być wystarczająco widoczna dla wszystkich.
Na monitor iiyama MD CAR1021-B1 zakupiony w oficjalnym sklepie iiyama-sklep.pl Producent udziela 36 msc gwarancji. Jakiekolwiek problemy rozwiązywane są błyskawicznie przez infolinię lub zgłoszenie RMA online. Serwis zamawia kuriera i na własny koszt odbiera monitor z każdego miejsca w Polsce. Po wykonanej naprawie/wymianie monitora również na własny koszt wysyła monitor do właściciela. Szybko i bez żadnych opłat. Ważne: Gwarancja 3 lata obowiązuje zarówno osoby prywatne jak i zakupy firmowe.
| Regulacja wysokości | 500mm, Centre of the screen is 991 – 1491mm |
| Ilość ekranów | 1 |
| VESA min. | 300 x 200mm |
| VESA max. | 800 x 600mm |
| Wielkość ekranu | 43” – 86” |
| Waga max. | 100kg / monitor |
| Extra | Półka na laptopa, wsporników montażu typu „pull & release”, 4-calowe, wielokierunkowe koła |
| Wymiary produktu szer. x wys. x gł. | 1090 x 1815 x 806mm |
| Waga (bez pudła) | 41.8kg |
| Waga (z pudłem) | 45.7kg |
| Wymiary pudła szer. x wys. x gł. | 1100 x 270 x 620mm |
| Wymiary palety szer. x wys. x gł. | 1100 x 2290 x 630mm |
| Kod EAN | 4948570033102 |
| Maksymalna waga monitora | 100kg / monitor |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się