-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
299,00 zł
Metody płatności:
Przenieś swój sprzęt gamingowy na wyższy poziom. iiyama DSG3001C-B1 to uchwyt biurkowy do monitorów o wadze do 9 kg. Zaprojektowany specjalnie z myślą o graczach, w dynamicznej czerwono-czarnej kolorystyce, z podświetleniem LED i USB x 2 w podstawie. Łatwy w obsłudze system regulacji uchwytu umożliwia grę w bardziej ergonomicznej, wygodnej pozycji, a system prowadzenia kabli pozwala utrzymać porządek i uzyskać dodatkową przestrzeń na blacie.
Na monitor iiyama DSG3001C-R1 zakupiony w oficjalnym sklepie iiyama-sklep.pl Producent udziela 36 msc gwarancji. Jakiekolwiek problemy rozwiązywane są błyskawicznie przez infolinię lub zgłoszenie RMA online. Serwis zamawia kuriera i na własny koszt odbiera monitor z każdego miejsca w Polsce. Po wykonanej naprawie/wymianie monitora również na własny koszt wysyła monitor do właściciela. Szybko i bez żadnych opłat. Ważne: Gwarancja 3 lata obowiązuje zarówno osoby prywatne jak i zakupy firmowe.
| Rotacja ekranu | PIVOT90° |
| Regulacja wysokości | 0 – 390mm |
| Ilość ekranów | 1 |
| VESA min. | 75 x 75mm |
| VESA max. | 100 x 100mm |
| Wielkość ekranu | 17” – 30” |
| Waga max. | 9kg / monitor |
| Extra | Czerwone podświetlenie wokół podstawy, porty USB (jeden port USB do ładowania urządzenia, drugi port USB do połączenia z komputerem) |
| Typ | uchwyt ze sprężyną gazową |
| Mocowanie | boczne lub od spodu |
| Pochył | -85° – 15° |
| Obrót | 360° |
| Kod EAN | 4948570032563 |
| Maksymalna waga monitora | 9kg / monitor |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się