-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
399,00 zł
Metody płatności:
iiyama DS1003C-B1 to ramię montażowe mocowane do blatu na trzy ekrany o przekątnej do 27”. Ramię pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku, a system prowadzenia kabli ułatwia utrzymanie porządku. Szeroki zakres możliwości regulacji, obejmujący pochył w pionie i poziomie, dostosowanie wysokości i rotację, pozwala na komfortowe dopasowanie położenia ekranów do swoich preferencji i zachowanie ergonomicznej, zdrowej dla kręgosłupa postawy ciała.
Na monitor iiyama DS1003C-B1 zakupiony w oficjalnym sklepie iiyama-sklep.pl Producent udziela 36 msc gwarancji. Jakiekolwiek problemy rozwiązywane są błyskawicznie przez infolinię lub zgłoszenie RMA online. Serwis zamawia kuriera i na własny koszt odbiera monitor z każdego miejsca w Polsce. Po wykonanej naprawie/wymianie monitora również na własny koszt wysyła monitor do właściciela. Szybko i bez żadnych opłat. Ważne: Gwarancja 3 lata obowiązuje zarówno osoby prywatne jak i zakupy firmowe.
| Rotacja ekranu | PIVOT90° |
| Regulacja wysokości | 200 – 400mm |
| Ilość ekranów | 3 |
| VESA min. | 75 x 75mm |
| VESA max. | 100 x 100mm |
| Wielkość ekranu | 10” – 27” |
| Waga max. | 10kg / monitor |
| Typ | ramię montażowe na trzy ekrany |
| Mocowanie | boczne lub od spodu |
| Kod EAN | 4948570032273 |
| Maksymalna waga monitora | 10kg / monitor |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się