-
Gwarancja 5 lat
-
Wsparcie pozakupowe
-
FV z odroczonym terminem płatności dla szkół
399,00 zł
Metody płatności:
iiyama DS3001C-to oparty na zapewniającej płynność regulacji sprężynie gazowej uchwyt (mocowanie boczne lub od spodu) na jeden ekran o przekątnej do 27”. Dzięki uchwytowi zyskujemy dodatkową przestrzeń na blacie, a system prowadzenia kabli pozwala zachować czystość biurka. Co ważniejsze, DS3001C pozwala na dostosowanie położenia ekranu w pionie i poziomie (wysokość i pochył) oraz jego rotację, dzięki czemu z łatwością można dopasować położenie ekranu do swoich preferencji.
Na monitor iiyama DS3001C-B1 zakupiony w oficjalnym sklepie iiyama-sklep.pl Producent udziela 36 msc gwarancji. Jakiekolwiek problemy rozwiązywane są błyskawicznie przez infolinię lub zgłoszenie RMA online. Serwis zamawia kuriera i na własny koszt odbiera monitor z każdego miejsca w Polsce. Po wykonanej naprawie/wymianie monitora również na własny koszt wysyła monitor do właściciela. Szybko i bez żadnych opłat. Ważne: Gwarancja 3 lata obowiązuje zarówno osoby prywatne jak i zakupy firmowe.
| Rotacja ekranu | PIVOT90° |
| Regulacja wysokości | 0 – 410mm |
| Ilość ekranów | 1 |
| VESA min. | 75 x 75mm |
| VESA max. | 100 x 100mm |
| Wielkość ekranu | 10” – 27” |
| Waga max. | 5kg / monitor |
| Typ | uchwyt ze sprężyną gazową |
| Mocowanie | boczne lub od spodu |
| Tilt | -85° – 15° |
| Swivel | 360° |
| Pochył | -85° – 15° |
| Obrót | 360° |
| Kod EAN | 4948570032105 |
| Maksymalna waga monitora | 5kg / monitor |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Corporation, Wijkermeerstraat 8 2131 HA Hoofddorp The Netherlands phone: +31 204460404, email: reg@iiyama.com (GPRS Declaration) |
| Karta produktu PDF | Pobierz |
| Pełna specyfikacja i instrukcja obsługi | Pobierz |
| Rysunek techniczny | Pobierz |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się